Зазвичай наприкінці травня та на початку червня багато хто із дачників уже активно розпочинає висаджувати кабачки у відкритий ґрунт. Однак, ні для кого не секрет, що для того щоб отримати по-справжньому рясний та якісний урожай, необхідно обов’язково дотримуватися правильної, перевіреної часом методики посадки. Про неї розповіли городники та садівники з багаторічним досвідом.
Основний принцип посадки кабачків для багатого врожаю
Так, наприклад, фахівці наголошують на тому, що абсолютно кожному саджанцю особливо важливо забезпечити індивідуальний, надійний захист від вітру та холодів. Для цього, як правило, навколо кожної лунки рекомендується сформувати невеличкий бортик із землі заввишки орієнтовно 8 сантиметрів.
Рослини після посадки потрібно поливати виключно лише теплою водою. Якщо раптом очікується похолодання, тоді варто накрити кожен кущик п’ятилітровою пляшкою з відрізаним горлечком.

Окрім того, кабачки кожні два тижні необхідно поливати розчином коров’яку. Тож розводити гній слід у співвідношенні з водою 1 до 15. Одразу ж після внесення такого простого, але при цьому надзвичайно дієвого підживлення, досвідчені городники рекомендують замульчувати ґрунт перегноєм, не зачіпаючи стебло рослини.
А от під час періоду бутонізації кабачкам знадобиться звичайна борна кислота. Для цього у десяти літрах води потрібно розчинити всього два грами борної кислоти. Далі цим отриманим складом необхідно дуже ретельно полити кабачки для того, щоб швидко та ефективно підвищити їхню врожайність.
Цікавий факт:
Кабачки визнані особливо цінним джерелом каротиноїдів: це лютеїн і зеаксантин, які у великій кількості містяться в шкірці. Це природні органічні пігменти, необхідні для функціонування зору. А ще вони контролюють вікові зміни в зоровому апараті.