1 таблетка + 1 чайна ложка на 3 літри, і баклажани вмить “попруть”: як бонус, захищає від гнилі та грибків

Щоб баклажани росли активно, на них не нападала гниль і грибки, важливо двічі за сезон полити їх спеціальним розчином. Городники виявили, які компоненти позитивно впливають на ріст і стан рослини.

Баклажани багато хто любить, але не всі хочуть вирощувати їх на своєму городі, і причина цьому проста — ця культура трохи примхлива. Баклажани люблять  тепло, догляд, і при цьому все одно часто хворіють. Плоди часто атакує гниль, листя жовтіє, а бутони виявляються пустоцвітами, які не завʼязуються.

Але є один перевірений городниками спосіб, який стримує баклажани до активного росту і плодоношення, ще й захищає від грибкових болячок. А ще цікаво, що цей розчин робиться на основі всього двох компонентів, які, ймовірно, навіть є у вас вдома.

Городники поділилися рецептом добрива, який збільшує врожай баклажанів
Городники поділилися рецептом добрива, який збільшує врожай баклажанів

Знадобиться 1 таблетка звичайного аспірину, який в аптеці він ще називається ацетилсаліцилова кислота, і 1 чайна ложка яблучного оцту. Все це розчиняється в 3 літрах води і суміші дають постояти 2 години, а вже потім беруть 1 склянку отриманого розчину й розводять у 10 літрах чистої води.

Цим розчином можна поливати не лише баклажани, а й томати, перець, огірки. Він зміцнює імунітет рослин, допомагає протистояти гнилі, грибкам, фітофторі. До того ж, оцет має характерний запах, який відлякує гусінь і попелицю, а це ще один плюс, бо молоде листя часто страждає як не від погодних умов, так від шкідників.

Городники поділилися рецептом добрива, який збільшує врожай баклажанів
Городники поділилися рецептом добрива, який збільшує врожай баклажанів

Аспірин у цьому рецепті діє як стимулятор і допомагає швидше засвоювати поживні речовини, а рослина якій достатньо мікроелементів не тормозить у рості. Оцтова кислота захищає рослину від засухи та допомагає краще переносити перепади температур.

Таку обробку варто проводити не більше двох раз, щоб не перенаситити ґрунт кислотами. Перший раз такий полив робиться через пару днів після висадки розсади, а другий у період цвітіння. Але вже через кілька днів буде видно, як рослини підростають буквально за одну ніч.

Популярне