З кожного куща – по 1 відру червоних: дідусь підказав, чим підживити томати в червні – і це просто “бомба”

Кінець червня – важливий час для помідорів. Саме зараз вони починають активно завʼязувати плоди, і від правильного підживлення залежить, яким буде врожай. Своїми порадами поділилися городники.

Існує безліч варіантів, як і чим підживити томати влітку. Городники обмінюються досвідом, експериментують та вчаться на помилках, щоб досягти того бажаного результату. Всі ж хочуть бачити на кущах великі та соковиті помідори, що від сонця наливаються яскраво–червоним кольором, а пахнуть дитинством і рідним селом. Тому городники поділилися одним варіантом підживлення томатних кущів, щоб врожай потішив сповна.

Для приготування підживки вам знадобиться всього лише 10 грамів дріжджів, літр теплої води і чайна ложка цукру. Дріжджі розчиніть у воді, додайте цукор і дайте постояти близько двох годин. За цей час суміш починає активно пінитись – це означає, що процес запущено. Отриманий концентрат треба обовʼязково розвести у 10 л води і можна поливати під корінь. На один кущ помідора вистачає літра розчину.

Городники розповіли, чим підживити помідори для збільшення врожаю
Городники розповіли, чим підживити помідори для збільшення врожаю

Чому ж дріжджі так добре діють на томати?

Усе насправді просто: у дріжджах дуже багато корисних речовин, які, потрапляючи в ґрунт, активізують там мікрофлору. І от вже завдяки цим бактеріям органічні залишки розкладаються швидше й перетворюються на поживні речовини у доступній для рослин формі. Таким чином помідори отримують усе корисне з ґрунту, без зайвих витрат свого ресурсу!

Городники кажуть, що після такої активної підживки результат видно вже десь через тиждень. Особливо помітно це через те, що кущі починають активно рости, а кількість завʼязі збільшується мінімум вдвічі. Та що не може не радувати городників – плоди справді виростають більшими за розміром, мʼясистими і солодшими, адже дріжджі сприяють кращому засвоєнню калію, який відповідає за смак томатів.

І не забувайте, що перед внесенням розчину грядку потрібно добре полити водою. І це стосується абсолютно усіх підживлень, а не лише цього. Бажаємо успіхів та щедрого врожаю у новому сезоні!

Популярне