Поливаю абрикос цим потужним еліксиром у липні – і скажений ріст вмить активується, плоди – розміром з кулак

Абрикос у липні вимагає особливої турботи, адже саме в цей період формуються майбутні плоди. Дізнайтеся, як доглядати за цим фруктовим деревом, щоб зібрати врожай дійсно солодких і соковитих плодів.

Як відомо, липень – це період неймовірно активного росту абрикоса, а отже, настав час приділити ретельну увагу правильному догляду за цим чудовим деревом. Зокрема, для того, щоб точно забезпечити по-справжньому міцні, солодкі та соковиті плоди, потрібно обов’язково виконати кілька вкрай важливих процедур.

Перш за все, слід звернути увагу на добрива. У липні абрикос особливо потребує азоту, який допомагає йому нарощувати зелену масу та запускати вегетацію. Рекомендується використовувати різноманітні органічні добрива, наприклад, такі, як компост чи перегній, розведені водою. Це, у результаті, не лише урізноманітнить живлення рослини, але ще й значно поліпшить структуру ґрунту.

Однак, окрім азоту, дереву також потрібен калій. Він дуже добре зміцнює клітини та сприяє формуванню плодів. За словами досвідчених агрономів, чудовим варіантом стане сульфат калію, який можна розчинити у воді та вилити під корінь. Цей підхід не лише підвищить стійкість дерева до захворювань, а й зробить плоди значно солодшими та ароматнішими.

Агрономи розповіли, як доглядати за абрикосом у липні, щоб зібрати солодкі плоди
Агрономи розповіли, як доглядати за абрикосом у липні, щоб зібрати солодкі плоди

До того ж, під час спекотних днів абрикос потребує достатньої кількості вологи. Найголовніше – не перестаратися, щоб уникнути загнивання коріння. Найкраще проводити полив рано-вранці або ж пізно ввечері, коли вода не буде миттєво випаровуватись.

Крім того, важливо контролювати шкідників. Адже у липні зазвичай активізуються такі шкідники, як попелиця та плодожерка. Тож, для того, щоб надійно захистити абрикос, фахівці радять застосовувати ефективний розчин із настою часнику або настоянку із аптечної ромашки. Це не лише допоможе позбутися надокучливих шкідників, але ще й чудово зміцнить здоров’я дерева.

Також варто періодично проводити обрізку дерев, видаляючи сухі або пошкоджені гілки. Це забезпечує набагато кращу циркуляцію повітря та доступ світла до листя, що особливо важливо для формування неймовірно міцних і здорових плодів.

Популярне