Після того, як ви випили воду, не варто викидати пластикові пляшки від них. Вони ще можуть принести користь на городі. Якщо це бутлі, то можна відрізати від них дно та використовувати, як маленькі теплички. Навесні це класне рішення для невеликих рослин розсади, поки вона ще маленька. Пляшки непогано утримуватимуть тепло вночі та дозволять грядкам витримувати навіть невеличкі заморозки. Особливо якщо розсипати між ними солому.
Але все ж найпопулярніше, що роблять з пластиковими пляшками, — це крапельний полив. Зробити його можна двома способами. Перший варіант – невеликі отвори на кришці. Тоді пляшку варто прикріпити до якоїсь палички, яка встромляється в землю. Вода поступово капає біля рослин та зволожує землю біля коріння. Найкраще такий варіант використовувати з пляшками по півтора літра чи навіть менше, щоб було зручніше.

Проте деякі городники використовують інший метод, і він хороший навіть для великих бутлів. Для другого способу потрібно зробити отвори не в кришці, а по боках пляшки. Вони мають бути невеличкими, щоб не витікати одразу. Потім пляшка закопується в землю кришкою догори, а навколо неї висаджуються рослини. Вода буде поступово витікати з пляшок, а коли вона закінчуватиметься, то можна буде просто відкрутити кришку та долити.
Також з пляшок можна зробити простенький обприскувач, якщо немає іншого чи він зламався. Візьміть тоненький цвяшок та зробіть багато отворів у кришечці. Налийте в пляшку засіб, яким плануєте обприскувати, та обробляйте рослини. До речі, цей метод цікавий ще й тоді, коли необхідно обробити буквально декілька рослин невеличкою кількістю розчину та не хочеться діставати акумуляторний оприскувач.