Де зберігати моркву в квартирі
Мешканцям багатоповерхівок моркву можна зберігати в холодильнику або на заскленому балконі.
Щоб коренеплоди не стали м’якими, їх окремо загортають у харчову плівку та кладуть на зберігання у відділ для овочів у холодильнику.
На лоджії моркву можна зберігати у скляних банках або картонних коробках, пересипавши коренеплоди цибулевим лушпинням або піском. Якщо взимку вдарять сильні морози, коробки чи банки утеплюють або заносять до кімнати.
Де зберігати буряк у квартирі
Як зазначають експерти, у домашніх умовах буряки також краще зберігати в холодильнику або на лоджії.
Більше двох місяців зберігатимуться коренеплоди в овочевому відділі холодильника, якщо їх попередньо помістити до поліетиленових пакетів для харчових продуктів. Також можна кожен буряк загорнути у харчову плівку.
За кімнатної температури коренеплоди зберігаються близько двох тижнів. Їх можна загорнути в папір або плівку і скласти в коробку, яку ставлять у найхолодніше місце квартири.
До весни можна зберегти буряки на заскленій лоджії або балконі. Для зберігання краще використовувати заповнений сухим піском або тирсою ящик. Також підійде будь-яка коробка. Знизу ящика чи коробки потрібно підкласти кілька шарів картону чи ковдру. З настанням холодів ємності з овочами вкривають старими пуховиками, ковдрою або чимось теплим. Якщо залишити балконні двері прочиненими, то тепле повітря з квартири не дасть температурі на лоджії сильно знизитися.
Як бачите, способів зберігання буряків та моркви у домашніх умовах чимало. Але, якщо немає прохолодного приміщення та мало місця в овочевому відділі холодильника, тоді якусь частину коренеплодів можна натерти на великій тертці та зберігати у морозилці. Крім того, існує багато рецептів заготівлі овочів на зиму, які можна зберігати при кімнатній температурі.