Якщо декабрист на вашому підвіконні раптом поник і відмовляється цвісти в належний йому період, ознайомтеся з нашою статтею. Сьогодні ми розповімо, як реанімувати зигокактус і простимулювати утворення нових зав’язей.
Насамперед варто знизити температуру навколишнього середовища. Для цього поставте горщик з рослиною в прохолодне місце, де температура коливається в межах 12-14 градусів. Після того, як сформуються перші бутони, слід повернути шлюмбергеру на місце її постійного проживання.
Якщо цей метод не дає результатів, спробуйте один з наступних рецептів підживлення. Для першого варіанту візьміть одну столову ложку просіяної деревної золи, додайте її в пів літра відстояної води, ретельно перемішайте, залиште на годину і використовуйте для кореневого поливу декабриста. Інший варіант підживлення – дві столові ложки цукрового піску, розведені в одному літрі води, яким потрібно полити рослину.
Такі натуральні добрива забезпечать декабристу сили, необхідні для утворення зав’язей, покращать його зовнішній вигляд, нормалізують процеси, що відбуваються в клітинах, зміцнять імунітет та захистять від різних хвороб.
Водночас важливо пам’ятати, що для цвітіння зигокактусу необхідно створити сприятливі умови, зокрема, уникати протягів, використовувати невеликий за обсягом горщик, а також дотримуватися помірного поливу в осінні місяці.
Як бачите, все неймовірно просто, якщо знати про певні хитрощі. Тож неодмінно скористайтеся нашими перевіреними рекомендаціями, і самостійно переконайтеся, що не дарма їх використовують більшість дачників та любителів кімнатних рослин.