При внесенні підживлення під домашні квіти його потрібно проводити на вологу землю, і в жодному разі не на суху, щоб не зашкодити рослині. Спочатку треба полити квіти чистою водою, а коли спрага вгамована, вносити підживлення. Серед добрив є багато варіантів сухих підживлень, і ще більше настоїв, розведених у воді.
Сухі підживлення розсипаються по ґрунту, після чого його рихлять, але підживлення з водою діють набагато швидше. Ними поливають рослини навколо всієї квітки по краю горщика, при цьому не заливають, а вносять потроху. Вода повинна бути відстояною, а не з-під крана, і мати кімнатну температуру.
Одним із найпотужніших засобів для кімнатних рослин та їх цвітіння є перекис водню. Він не тільки може врятувати людину від грипу, але й пожвавить домашню квітку, викликавши пишне цвітіння. Перекис має масу корисних властивостей: це потужний антисептик і добрий окислювач, який оздоровить і листя, і землю, захистить від шкідників і стане чудовою профілактикою різних хвороб.
Це підживлення — реальна допомога для в’янучих рослин, якщо приготувати і внести його за всіма правилами. Для цього потрібно розвести одну столову ложку перекису на літр води та обприскувати листочки раз на тиждень, якщо рослина любить обприскування. Якщо ж обробка по листку не підходить рослині, цим же розчином можна поливати землю в горщику, щоб коріння отримувало більше кисню.
Ще одним важливим азотистим підживленням, яке швидко засвоюється вашими квітами, є нашатирний спирт. Як він бадьорить людину, так і для квітки він дає сили, робить листя більш зеленим і яскравим, а також стимулює цвітіння. Після поливу нашатирем, для цього потрібно розвести їдальню ложку речовини на літр води, рослина позеленіє протягом трьох днів, почне бутонізацію і позбудеться грибків та шкідників у ґрунті.