П’ятниця, 27 Січня, 2023

Наталію Могилевську після набору ваги не впізнати: зовнішність 47-річної співачки на нових фото вражає

Неймовірна співачка Наталія Могилевська завжди була у рядах “худишок”. Вона вправно вміє танцювати та не раз це доводила на найвідоміших телеканалах України. Її виступи з Владом Ямою всі фанати і досі згадують.

Проте, у мережі помітили, що фігура знаменитості змінюється. Нові світлини та відео, які показала артистка, викликали цілу дискусію серед прихильників. Користувачі Інстаграму помітили, як збільшилася у вазі селебріті. Звісно ж перш за все запідозрили її у вагітності. До речі, ця тема часто фігурує у новинах про виконавицю, адже всім цікаво дізнатися, чи зможе вона нарешті стати мамою.

Втім, Наталія навчилася настільки віртуозно робити світлини, що за ними неможливо визначити, яка ж дійсно вага у співачки. Свою фігуру підкреслює вона розкішними довгими сукнями та почала носити темні і чорні відтінки кольорів. Такий прийом у підборі одягу візуально робить талію стрункішою, а зріст подовжує.

Наталія Могилевська розповіла, чому не їде з України за кордон
Наталію Могилевську після набору ваги не впізнати

Чи дійсно Наталія Могилевська може бути вагітною?

Артистка була двічі заміжньою, але за молодих років мамою так і не стала. Хоча й у своєму другому шлюбі досвіду виховання дітей їй вдалося набратися. Справа в тому, що знаменитість вийшла за чоловіка, у якого вже були дочки від попередніх стосунків. Дівчата настільки полюбили Могилевську, що ставилися до неї з надзвичайною добротою, наче до рідної матері. Втім, нині не відомо, чи спілкується селебріті з падчерками.

Наталію Могилевську після набору ваги не впізнати

Нині ж Наталія також не втрачає надії відчути цю радість знову та не виключає можливості, що ще буде чудовий малюк, який назве її ненькою.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини