Реальні зачіски чи перуки? Які секрети про своє волосся приховують Злата Огнєвіч, Тіна Кароль і Камалія

Попри всі забобони в суспільстві, перуки – ідеальний варіант для тих, хто полюбляє експериментувати з зовнішністю, але не хоче жертвувати власним волоссям

Оскільки зірки часто експериментують зі своїми зачісками та використовують дуже багато засобів для укладки та стайлінгу, натуральне волосся від чого дуже часто й дуже сильно страждає. Саме з цієї причини дехто зі знаменитостей вирішує не жертвувати натуральними локонами й обирає для виступів та концертів перуки.

Втім, така причина – далеко не єдина. Якісна перука може допомогти урізноманітнити образ, освіжити загальний зовнішній вигляд і просто створити “лук” під сьогоднішній настрій. Пропонуємо розібратись, з яких причин відомі українські зірки носять перуки.

Злата Огнєвіч

Відома українська співачка Злата Огнєвіч свого часу вирішила зізнатись шанувальникам, що в її арсеналі є не лише стильні наряди та вишукані сукні, а й перука. Знаменитість розповіла, що багато зірок користуються спеціальними системами з волосся, аби на виступах і концертах зберегти власну шевелюру.

Злата Огнєвіч показала свою перуку
Злата Огнєвіч показала свою перуку

Сьогодні відома українська артистка у повсякденному житті не носить перуку, втім раніше одягати накладне волосся доводилось щоденно. Річ у тім, що колись Злата Огнєвіч невдало пофарбувалась та цілих півтора року відновлювала свою шевелюру. У цей час зіпсовані локони вона ховала під спеціальною системою заміщення.

Тіна Кароль

Одна з найвідоміших артисток сучасності офіційно ніколи не підтверджувала, але й не спростовувала того факту, що носить перуку. Втім, багато шанувальників буквально впевнені в тому, що знаменитість часто виходить на публіку зі спеціальними накладками, які створюють об’єм на натуральному волоссі.

Зачіска Тіни Кароль на офіційних заходах і у повсякденному житті
Зачіска Тіни Кароль на офіційних заходах і у повсякденному житті

Можна лише припускати, що на сцену Тіна Кароль виходить у спеціальних перуках, аби, як раніше говорила Огнєвіч, вберегти власне волосся.

Камалія

Найбагатша українська співачка Камалія також ніколи не зізнавалась, чи носить перуку. Втім, візуально можна зробити висновок, що артистка в повсякденному житті робить зачіски з власного волосся. До слова, шевелюра в співачки доглянута та красива. Довге волосся знаменитості завжди красиво вкладене.

Чи носить Камалія перуки
Чи носить Камалія перуки

Проте, як і будь-яка знаменитість, а особливо – співачка, Камалія мусить іноді кардинально перевтілюватись. Саме в кадрі камер, які знімають для неї кліпи, знаменитість таки може іноді одягти перуку.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини