П’ятниця, 27 Січня, 2023

Як дві краплі води: зірковий продюсер Алан Бадоєв опублікував рідкісні світлини зі своїм батьком

Український відомий режисер Алан Бадоєв не часто висвітлює свою родину, хоч і дуже любить її. Усе ж таки він надає перевагу тому, щоб ділитися зі своїми шанувальниками творчістю і моментами з її створення, зокрема, кліпмейкерству, адже це важлива царина для нього. Однак, іноді зірка може потішити сімейними кадрами, які так і випромінюють любов і затишок.

Цього разу Алан Бадоєв опублікував рідкісне фото зі своїм батьком, якого звати Казбек Ідрісович. У сторіз на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram знаменитість, окрім публікації теплої душевної світлини, ще й розповів, як проводить час з рідним, коли з’являється така унікальна можливість.

Скріншот зі сторіз Алана Бадоєва
Скріншот зі сторіз Алана Бадоєва

Також режисер поділився тим, що для нього його батько — наймудріша людина, його сила.

Найрідніша людина в житті Алана Бадоєва
Найрідніша людина в житті Алана Бадоєва (скріншот зі сторіз)

Зазначимо, у них дуже теплі родинні стосунки і вони показують шанувальникам любов одне до одного.

Разом з татом Алан смачно провели час разом. Вони дегустували різноманітні види сирів, поки старший Бадоєв розповідав синові про смаколики. Той слухав його уважно та із захопленням.

“Кожне слово від тата приймаю як скарб”, – також поділився Алан Бадоєв у сторіз.

Скріншот зі сторіз Алана Бадоєва
Скріншот зі сторіз Алана Бадоєва

Що відомо про Алана Бадоєва?

Алан Бадоєв народився в Осетії, однак, виріс та провів своє дитинство в Горлівці, що на Донеччині. Окрім режисерської справи та кліпмейкерства, Алан також активно пробує себе як сценарист. Свою популярність здобув після виходу фільму “Оранжлав”, після чого його унікальне та прискіпливе до кожної деталі знайшло свій промінь слави.

Також зірка раніше активно співпрацював з російськими знаменитостями. Проте, після 24 лютого він відхрестився від спільної роботи з людьми з сусідньої країни та прокоментував, що йому дуже прикро за те, що працював з ними.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини