Настя Каменських на тлі чуток про розлучення загорнулася у чорну фату: Потап не став це коментувати

Настю Каменських вже не раз підозрювали у тому, що вона може розлучитися з Потапом. Нещодавно поп-діва з'явилася на публіці у чорній фаті. Що це може означати?

Світ шоу-бізнесу завжди настільки вразливий до чуток та спекуляцій, що хоча б найменша зміна у зовнішності чи поведінці знаменитих особистостей може спричинити хвилю гучних заголовків. Останньою такою ситуацією стали чутки про розлучення Насті Каменських та Потапа. Вони виникли знову, коли фанати помітили, що нещодавно поп-діва виступила у чорній фаті.

Чорна фата: образ чи повідомлення?

На днях Каменських виступила в Києві на одному зі своїх нещодавніх концертів, вражаючи аудиторію своєю музикою та стильним способом. Що ж до обраної нею чорної фати, то це викликало хвилю обговорень і широкий спектр тлумачень. Усі знають, що чорний колір часто асоціюється з трауром та розлученням.

На відміну від багатьох зірок, які часто вибирають свій вигляд для передачі повідомлення або символіки, випадковим не є вибір дружини Потапа чорної фати. Це образ, який вона вибрала для виступу в Києві, і його необхідно розглянути як частину художнього виразу. Підкресленням індивідуальності і творчого підходу до свого вигляду, співачка виконувала у ньому славетну композицію “Ой у лузі червона калина”.

Настя Каменських підігріла чутки про розлучення з Потапом: носить чорну фату

Слід відзначити, що артистка не раз спростувала плітки про своє розлучення з Олексієм Потапенком. Крім цього, вона зазначала, що разом з партнером у неї такі стосунки, де кожен має достатньо простору для самореалізації та свободи. Вона також спокійно ставиться до того, що сама проводить час без обранця і він може спокійно займатися власними справами, коли забажає. Зірка не раз повторювала, що вони з коханим — не сіамські близнюки, аби завжди бути поруч.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини