Віктор Павлік вперше за довгий час показав свого підрослого онука, який мало схожий на тата і діда (ФОТО)

Віктор Павлік нарешті представив всім свого онука, який вже за пару років стане дійсно видним нареченим. Як виглядає хлопець, який став відрадою всієї родини.

Харизматичний український співак і композитор Віктор Павлік, який завжди ставав об’єктом уваги своїх шанувальників, на цей раз вразив публіку не музикою, а родинними новинами. Недавно він підняв завісу своєї особистої життєвої історії, показавши свого підрослого онука, чиє ім’я — Давид.

Хлопець вразив усіх своєю красою та непересічною вродою, яку, схоже, успадкував від своєї мами. А ось від дідуся, який ділиться своєю гордістю у соціальних мережах, юнак ніяких рис не успадкував.

Давид є сином старшого сина Віктора Павліка, Олександра. Він теж співак і, як і його легендарний тато, відомий своєю сімейною спрямованістю, часто ділиться своїм життям та подіями, пов’язаними з його рідними. Підписники артиста завжди були свідками важливих етапів у житті його сім’ї, і тепер настав час представити нового героя — Давида.

На знімках, які Віктор Павлік оприлюднив, видно, що онук виростає у впевненого та привабливого молодика. Його очі сяють своєю виразністю, а усмішка, схоже, передає радість та позитивне ставлення до життя. А ось чи спілкується з новою дружиною діда, Катею Репяховою, не відомо.

Віктор Павлік показав свого підрослого онука-красеня

Такі пости відомих особистостей стають важливими не лише для їхніх шанувальників, але й для широкої громадськості. Вони нагадують про те, що за зірковими обличчями часто ховається тепла та щедра родинна атмосфера. Подібні моменти роблять зірок набагато більше, ніж просто публічні фігури — вони стають справжніми інспіраційними прикладами для тих, хто прагне до гармонії у своєму особистому житті.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини