П’ятниця, 27 Січня, 2023

“Драми мало не буває”: ексучасниця “Холостяка-12” розповіла, який вчинок Алекса Топольського її дуже засмутив

Цієї п’ятниці на телеканалі СТБ відбулась прем’єра нового випуску реаліті-шоу про кохання “Холостяк”. У цьому епізоді з проєкту вибула Юлія Кавчук, яка минулого випуску отримала права господарки дому. Учасниця не зуміла порозумітись з іншими дівчатами на телепроєкті й не впоралась з довіреною їй роллю.

Більш того, під час особистого спілкування з холостяком Алексом Топольським дівчина вирішила чесно зізнатись в особистих переживаннях. Так, за словами Юлії, вона почувається ніяково на телепроєкті, а в реальному житті зіткнулась з великою кількістю комплексів. Після цього головний герой 12-го сезону “Холостяка” відправив дівчину додому та заявив, що він шукає впевнену жінку без комплексів.

На особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм ексучасниця телепроєкту висловилась про свою участь та прокоментувала поведінку холостяка.

Юлія Кавчук про участь в реаліті-шоу

У Інстаграм-Історіях дівчина зізналась, що насправді вона розуміла, як залишитись на телепроєкті до 8-го випуску, втім у неї були зовсім інші пріоритети. За зізнанням Юлії Кавчук, вона хотіла зберегти свою репутацію та добре ім’я, а тому не стала вдаватись до радикальних дій.

Юлія Кавчук висловилась про участь в реаліті-шоу
Юлія Кавчук висловилась про участь в реаліті-шоу

Я ніколи не роблю собі погано і дискомфортно. Щось не подобається – кажу та йду геть. Можу різко обірвати всі зв’язки з людьми, гостро відповідати людині, яка мене образила

– прокоментувала ексучасниця.

Крім того, зізналась дівчина, останній тиждень їй було особливо некомфортно знаходитись на зніманні реаліті-шоу. Юлія Кавчук також прокоментувала озвучку, яка була накладена на всі розмови російською мовою. Так, дівчина заявила, що таке рішення зробила з неї “колхозницю”.

Юлія Кавчук про зустріч із Топольським після проєкту

Дівчина прокоментувала поведінку Топольського
Дівчина прокоментувала поведінку Топольського

Дівчина прокоментувала зустріч з холостяком, яка відбулась наступного ранку після того, як Кавчук покинула реаліті-шоу. Юлія зустріла Алекса Топольського в готелі на сніданку, втім чоловік пройшов повз неї та навіть не привітався, а ось Григорій Решетнік навіть поспілкувався з дівчиною.

Юлія Кавчук також зазначила, що багато плакала після того, як покинула шоу “Холостяк”. Ексучасниця зізналась, що вона сама не може зрозуміти причину.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини