Відомий український телеведучий Володимир Остапчук відносно нещодавно розійшовся зі своєю дружиною Христиною Горняк, яка доволі швидко переїхала в іншу країну, знайшла там квартиру та нового обранця.
Про розлучення пари активно почали говорити в Мережі, коли вони не привітали одне одного з річницею своїх стосунків у соціальних мережах, та тоді, коли їх помітили без весільних каблучок.
Про риси, які подобаються у жінках найбільше
Нещодавно Володимир Остапчук відповів на питання фанатів у сторіз на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram та назвав жіночі риси, які йому найбільше до вподоби.
Серед усіх характеристик жінок для українського телеведучого найважливішими є гострий розум та гарне почуття гумору.
Утім, Володимир Остапчук не був би Володимиром Остапчуком, якби не пожартував і тут. Третьою рисою, яку виділила зірка, стало бажання, аби його обраниця була більш домашньою та кликала його на повне ім’ям султана, образ якого набув значної популярності після виходу серіалу “Величне століття”.
![Скріншот зі сторіз Володимира Остапчука](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2022/12/skrin.jpg)
Про дітей Володимира Остапчука
Нагадаємо, що шлюб Володимира Остапчука з блогеркою та нотаріусом Христиною Горняк був другим для зірки. Попередній шлюб він уклав з Оленою Войченко, з якою у статусі подружжя телеведучий пробув 13 років. За цей час у них народилося двоє дітей: донька Емілія та син Еван-Олександр.
Наразі вони з мамою перебувають у Канаді задля їхньої безпеки.
Шанувальники також не могли пройти повз та запитати про зустріч дітей з батьком та про їхнє повернення в Україну. На що шоумен в інстаграм-сторіз поділився їхньою новою світлиною та розповів, що нащадки хочуть повернутися додому, проте поки вони цього робити не будуть.
![Скріншот зі сторіз Володимира Остапчука](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2022/12/skrin2.jpg)