Українська телеведуча та хороша акторка Лілія Ребрик разом зі своїм чоловіком Андрієм Диким є справжнім прикладом ідеальної подружньої пари. Разом подружжя вже 11 років, вони спільно виховують двох прекрасних донечок: старша Діана, якій вже 10 років та молодша Поліна, якій лише 4 рочки. Відомі батьки люблять проводити час зі своїми дітьми та не забувають показати своє дозвілля прихильникам у соціальних мережах.
Цього разу Лілія поділилася кадрами зі спільної прогулянки з доньками. Дівчаче сімейство вирушило до одного з кафе в столиці України, щоб поласувати смачними десертами. Телеведуча поділилася кумедним фото молодшої доньки Поліни, яка чекає на свій шоколадний десерт.
“Найвибагливіший клієнт”, – написала зірка.
![Лілія Ребрик показала, як гуляє з доньками](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-17_123521053-e1679052949620.jpg)
На іншому фото для знімку позує старша донька Діана. Перед виходом дівчинка зробила собі макіяж блискучими тінями та залюбюки показує свої очі перед камерою, щоб зіркова мама змогла похизуватися вміннями 10-річної малечі.
![Лілія Ребрик замилувала фото зі своїми доньками](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-17_123633773-e1679053037783.jpg)
До слова, старша донька подружжя Ребрик та Дикого робить значні успіхи. Дівчинка вже встигла знятися в серіалі, а також актично займається танцями, отримує призові місця. Ребрик надзвичайно пишається великими досягненнями ще не дуже дорослої доньки і підтримує її в будь-яких починаннях. Про це зіркова мама розповіла в одному зі своїх інтерв’ю.
“Вона досить активно знімається та робить це непогано. З останнього, вона знімалася в одному з епізодів серіалу “Дитячий охоронець”, для каналу “Україна”, – з гордістю розповідає телеведуча Лілія Ребрик.