Настя Каменських, відома українська співачка, активно веде особистий блог у соціальній мережі Інстаграм. Знаменитість час від часу ділиться з шанувальниками цікавими новинами або особистими зізнаннями. Останнім часом на сторінці зірки в соцмережі стало катастрофічно мало чоловіка – Олексія Потапенка. Разом з тим, зірка нещодавно зізналась в коханні іншому.
Так, у блозі артистки з’явилась Інстаграм-історія в якій знаменитість опублікувала фотографію молодого чоловіка, який тримає на руках дитину. Настя Каменських привітала свого друга, Володимира Пашкевича, з його днем народження і додала до опублікованого кадру опис з зізнанням у коханні.
![Настя Каменських на тлі чуток про розлучення з Потапом зізналась невідомому чоловіку в коханні](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/image-10-11-700x427.png)
Втім, ця Інстаграм-історія виявилась не єдиною, в якій знаменитість привітала людей з днем народження. Настя Каменських також опублікувала вітання для Христі Храновської, яка відома у світських колах столиці організаціями вишуканих вечорниць, модних вечірок і традиційних святкувань.
Також вітання з днем народження від Насті Каменської отримала українська артистка та ведуча Міла Єрємєєва.
![Настя Каменських привітала своїх друзів, які вчора святкували свої дні народження](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/image-11-10-700x427.png)
Нагадаємо, що чутки про розлучення Насті Каменської та Потапа почали ширитись наприкінці осені минулого року. Тоді зіркова пара дуже різко зникла з медіапростору – якщо раніше артисти постійно “світились” на сторінках одне одного, то тоді просто пропали з радарів.
Втім, у січні 2023 року Настя Каменських поспішила заспокоїти шанувальників – розлучення не буде, адже в їхніх з Олексієм Потапенком стосунках панує повна ідилія та взаєморозуміння. Тоді знаменитість зізналась, що, хоч вони й не з’являються разом на публіці, це не означає, що в стосунках є якісь проблеми.