Відома українська співачка та екс-солістка “НеАнгелів” Слава Камінська з початком повномасштабного вторнення вирішила покинути Україну та вирушила до Нідерландів. Своїх дітей жінка вирішила виховувати в спокійній країні, де не чути звуків сирен. Попри це, зірка вже поверталася в Україну, але вони поки не готова залишатися тут.
Співачка, навіть, порівнювала себе з Дашею Астаф’євою і зізналася, що вона б не змогла так, як Даша. Камінська не впоралася б з постійним волонтерством, бо в неї не такі стальні нерви. Однак, за кордоном зірка проводить час не менш насичено. Нещодавно, Камінська зізналася, що вона виходить заміж.
![Слава Камінська зізналася, що виходить заміж вдруге](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-19_145938321-e1679234395528.jpg)
Слава Камінська записувала нову пісню з іспанськими продюсерами та розповіла, що виходить заміж, показавши шматочок її майбутнього чоловіка. Прихильники помітили, що на задньому плані була не одна порожня пляшечка з-під міцного напою і вони припустили, що саме випита кількість горючої рідини розв’язала дівчині язика.
“А ось це штамочок мого нового чоловіка. Я, до речі, виходжу заміж”, – каже Камінська.
![Слава Камінська вдруге виходить заміж](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-19_150028312-e1679234453427.jpg)
Після цікавого відео дівчина публікувала фотографії з того вечора, які були не менш цікавими. Весь час зірка провела в оточенні продюсерів, з якими вона зараз співпрацює, щоб записати нову пісню в латиноамериканському стилі. Сольна кар’єра дівчини активно розвивається після того, як вона покинула “НеАнгели”. Багато прихильників дотримуються думки, що якби не участь у відомому дуеті, то їй би не вдалося отримати таку велику популярність, яка в неї є зараз. Сама зірка такі слова ніяк не коментує.