Відомо, що Дмитро Ступка на початку 2022 року переїхав зі своєю сім’єю до Штатів. Екс-дружина Поліна Логунова розповідала, що це не було рішенням, взятим з неба. Вони свідомо до цього готувалися. Пара перед цим відвідувала Америку, їм дуже сподобалося там проводити час та дозвілля, саме тому вони прийняли таке рішення.
Однак, в тому ж році пара оголосила про розлучення, яке відбулось лише нещодавно на офіційному рівні через те, що вони знаходяться не в Україні. Весь процес вони вимушені були проводити дистанційно. Редакція сайту Добрі новини з’ясувала, з ким залишилась маленька донька Богдана.
За словами чоловіка, ініціатором розлучення стала саме Поліна. Модель прийшла додому та заявила, що чоловіка вона більше не кохає. Справа в тому, що вона познайомилася з американцем, який через місяць знайомства зробив дівчині пропозицію.
![З ким залишилася донька Дмитра Ступки після розлучення](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/1651661390-3369.jpg)
Дмитро Ступка зізнався, що не міг стримати сльози на обличчі та сильно плакав. Йому було дуже погано від однієї думки про те, що їм доведеться розлучитися. Донька залишилася з мамою, тому від цього Дмитру було ще гірше.
“Мені погано, бо не бачу свою дитину. Я приходив додому і вона бігла до мене на руки. Вони мене любить, я її люблю. Мені прикро, що я не буду жити з донькою і бачити, як вона росте”, – каже Дмитро.
Цього року чоловік показував відео з дівчиною, ноги якої було помітно на відео. Однак, прихильники почали засуджувати чоловіка та звинувачувати його в тому, що він погана людина і вони не очікували такої поведінки від нього. Дмитро не став реагувати на негативні коментарі.