Нещодавно на YouTube-каналі Маші Єфросиніної вийшов новий випуск шоу “Дорослі дівчата”. У проєкті зірка разом зі своєю колегою Олею Поляковою обговорили чимало цікавих питань та розповіли шанувальникам багато приголомшливих історій. Зокрема, Єфросиніна пригадала, як у минулому брала участь в шоу “Танці з зірками” та зізналась, чому насправді її вигнали з проєкту.
Тоді у популярному українському танцювальному шоу участь брала також Оксана Марченко, ведуча та журналістка, дружина Віктора Медведчука. За словами Маші Єфросиніної, її конкурентка на проєкті доклала максимум зусиль, аби позбутись її.
![Маша Єфросиніна пригадала свою участь в проєкті Танці з зірками](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/image-57-700x393.jpg)
Маша Єфросиніна пригадала, як 2018 року їй зробили пропозицію взяти участь у танцювальному шоу. Зірка зізналась, що вона тоді мала розбитий моральний стан, а, поглянувши у список інших учасників, запідозрила, що не витягне на рівні з іншими.
“Я розумію, що добір був шалений. Тобто там був тільки топлист. Я розумію, що у мене немає ресурсу бути на рівні з усіма – боротися, бути крутою. Я була виснажена, побита, я була на дні кар’єри”, – пригадала Маша Єфросиніна.
Більш того, продовжила свою розповідь знаменитість, вона зрозуміла, що буде важко й через те, що побачила в списку учасників шоу Оксану Марченко. Ба більш, Єфросиніна пригадала, що всі учасники шоу зрозуміли, що легко там не буде нікому, коли дізнались про участь дружини Медведчука.
![Маша Єфросиніна зізналась, що Оксана Марченко доклала зусиль та зробила все можливе, аби її вигнати](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/092be4e22f86a06658f00da1fc065090-700x393.jpeg)
Ведуча також натякнула, що шоу з Марченко було проплаченим. Маша Єфросиніна також додала, що вона впевнена в тому, хто саме винен в її програші. Знаменитість зазначила, що посприяла цьому Оксана Марченко, а раніше це вже неодноразово перевіряли.
До слова, своє обурення через той факт, що в шоу бере участь Оксана Марченко Маша Єфросиніна висловлювала ще напередодні прем’єри проєкту 2018 року. Тоді на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм знаменитість опублікувала допис, в якому зазначила, що дуже негативно ставиться до того, що з танцювального проєкту намагаються зробити політичний.