Віктор Павлік і Катя Репяхова — дуже цікава пара на теренах українського шоу-бізнесу. Зірки познайомилися завдяки роботі та народили чудового хлопчика Михайлика. Одружені, з 2020-го року, вони здобули чималий успіх кожен у своїй сфері, проте найбільше життя змінилося саме в обраниці музиканта.
Шлях від простої дівчинки з Дніпра до зірки мережі
Коли прихильників Віктора збентежила новина про одруження з 4-ю дружиною, яка за сумісництвом ще й була його концертною директоркою, про Катю майже нічого ніхто не знав. Мережею ширилася інформація, надала колишньою співака Ларисою Созаєвою, яка виставляла дівчину далеко не в гарному світі.
![Катерина Репяхова розповіла про подробиці особистого життя з Павліком](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/obraz_2023-03-28_221828207-700x394.jpg)
Проте, Репяхова вирішила створити власний блог, де почала розповідати про своє життя, яким воно є насправді. Тисячі прихильників почали збирати її фото та відео, але підприємлива дівчина вирішила піти ще далі: свою популярність вона конвертувала у промо власного бізнесу з продажу дитячих речей.
Згодом почала активно займатися собою, зробила губи, перманент брів та навіть наважилася на ринопластику.
А ось, що дійсно цікаво, в останній розмові зі Славою Дьоміним вона поділилася несподіваними подробицями свого шлюбу. Виявляється, без перепалок з коханим не обходиться, а сама вона засвітилася у кадрі з нової фотосесії взагалі без обручки крупним планом.
![](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/03/znimok-ekrana-2023-03-30-171215-700x473.png)
Що могло статися зі стосунками знаменитостей? Сама Катя розповідала, що визначає себе, як людину комфортну для спільного проживання, але разом із тим вона дає повну свободу своєму чоловікові та уникає занурення в його особисте життя.