Відома українська актриса Ольга Сумська разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком сьогодні святкують 27-річчя з дати свого весілля. Одна з найміцніших пар шоубізнесу святкує важливу дату, тому з цієї нагоди представниця відомої акторської династії вирішила привітати коханого. На своїй сторінці в соціальній мережі Інстаграм Ольга Сумська опублікувала архівні фотографії з чоловіком, а в описі до допису розчулила фанатів ніжними словами.
![Ольга Сумська зачарувала шанувальників архівними фотографіями зі своїм коханим чоловіком](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/057843f284a8cfcea12170479f79c36f-700x552.jpeg)
Цьогоріч зіркова родина святкує “весілля червоного дерева”, що символізує великодушність, абсолютну вірність та шляхетність. У народі вважають, що люди просто створені одне для одного, інакше вони б не зуміли берегти кохання так довго. Ольга Сумська у своєму блозі показала архівні фото з Віталієм Борисюком, на яких вони зображені на різних заходах. Відома українська актриса зазначила, що вона вірить в те, що вони зуміють зберегти свої почуття назавжди.
![Ольга Сумська показала архівні фотографії на честь річниці весілля з Борисюком](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/ba244f4a92db3eae55e53da45b25921d-700x552.jpeg)
![Як раніше виглядало відоме зіркове подружжя найпопулярніших акторів України](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/033be959011cfc4af75ba5c965520907-700x552.jpeg)
У коментарях до нової публікації шанувальники та колеги знаменитої пари не змогли стримати емоцій та чуттєво привітали зіркове подружжя. Фанати зазначили, що 27 років разом – серйозна дата. Крім того, користувачі мережі побажали Ользі Сумській та Віталію Борисюку прожити разом ще стільки ж та навіть більше. Побажали підписники акторам і мирного неба та чистого кохання.
![Ольга Сумська опублікувала архівні фотографії на честь річниці весілля з чоловіком](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/05/e7e489d3395166893539ae0b691c39c8-700x438.jpeg)
Нагадаємо, що свого майбутнього чоловіка відома українська актриса зустріла, ще коли перебувала у шлюбі з першим. Ольга Сумська крутила таємний роман із Віталієм Борисюком. Коли Євген Паперний, перший офіційний чоловік, про все дізнався, тягнути було нікуди – актриса оформила розлучення й офіційно почала стосунки з харизматичним колегою.