Українська співачка та телеведуча Оля Полякова завжди була в центрі уваги публіки. Її життя завжди цікавило фанатів, і кожна новина про неї стає предметом ретельного аналізу.
Спільно з чоловіком Вадимом Буряковським Оля вже має двох чудових дітей – 18-річну Марію та 11-річну Алісу. Марія навчається у Київській консерваторії на композиторському факультеті, а Аліса проживає у Великій Британії, де отримує освіту в одному з місцевих коледжів. Діти Олі і Вадима вже давно вийшли на стежку власного життя та навчання, залишаючи батькам більше вільного часу.
![Оля Полякова показала шанувальникам, як треба відпочивати восени](https://noviydoctor.com/wp-content/uploads/2023/09/image-19.jpg)
Проте питання про можливу третю вагітність завжди виникає, коли йдеться про відомих зірок та їхні сімейні плани. У своєму Instagram Оля Полякова відверто відповіла на це питання:
“Наразі ні, але ж ви знаєте, життя бентежне, може і захочу. Ніколи не кажи ‘ні’.”
Ці слова показують, що хоча наразі Оля не планує розширювати родину, вона залишає цю можливість в майбутньому.
Сімейне життя Олі Полякової і Вадима Буряковського завжди було об’єктом підвищеної уваги. Публіка завжди цікавиться, як вони вдаються поєднувати успішну кар’єру зі сімейними обов’язками. Здебільшого, пара вдається зберігати приватність і не розкривати деталі свого особистого життя.
Залишаючи відкритими питання щодо майбутніх планів на дітей, Оля Полякова знову вразила своїх шанувальників своєю відвертістю та спокоєм у відповідях. Можливо, у майбутньому ми дізнаємося більше про сімейне життя цієї відомої пари, але наразі їхні плани залишаються таємницею, і фанати лише можуть гадати, що приготує майбутність для Олі Полякової і її родини.