39-річний Віталій Козловський вперше стане батьком: показав вагітний живіт дружини. Схоже на двійню (ФОТО)

Віталій Козловський ошелешив всіх новиною про те, що зовсім скоро стане батьком. Співак поділився чуттєвим знімком з коханою, яка, схоже, при надії вже на останніх місяцях.

Український співак, а нині військовий, Віталій Козловський, готується до нового етапу свого життя — він збирається стати батьком у 39 років. Ця новина вразила не лише його шанувальників, а й всю країну, яка відчуває гордість за свого відважного захисника.

Попри свої амбіції у сфері музики та військової служби, Віталій завжди вважав сім’ю однією з найважливіших складових свого життя. Останній рік був особливо важливим для нього, коли він оголосив про своє бажання мати дитину. Нещодавно ж підтвердилися чутки про його одруження, що спровокувало загальний інтерес до питання, коли ж прийде маленький Козловський на світ.

“Я вже давно готовий до дітей” — розповідав артист в одному зі своїх інтерв’ю.

Віталій Козловський розповів, що стане татом і показав вагітну дружину

Ці слова відбивають глибоке бажання Віталія перейти до нового етапу в житті, де він зможе поділитися своєю любов’ю та турботою зі своєю дружиною і, звичайно ж, з маленьким дитям. До речі, стать маляти зірковий чоловік не розкриває. У коментарях прихильники висувають версію, що ймовірно кохана артиста може мати двійню, з огляду на її пишний живіт.

Попри те, що ім’я дружини співака залишається невідомим для публіки, чутки на те, що вона — Юлія Бакуменко, його піар-менеджерка, стають все більш реальними. Вони давно знайомі, часто бувають разом у компанії друзів, не соромляться обійматися на фото і не тільки.

Віталій Козловський розповів, що стане татом і показав вагітну дружину

Для Віталія Козловського батьківство не тільки нова роль, але й нова можливість виявити свою глибоку любов та відданість. Його приклад надихає багатьох, показуючи, що важливі цінності, такі як сім’я, можуть бути важливі як у приватному, так і у публічному житті.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини