Чого не можна робити після похмілля, щоб не зробити собі гірше

Похмілля — один з найбільш неприємних станів, з якого хочеться швидше вийти. Важливо при цьому не зробити кілька неочевидних помилок.

Погодьтеся, станом похмілля просто неможливо насолоджуватися, а з віком переживати його стає все важче. Саме тому воно явно потрапило б до списку найбільш неприємних речей на всьому білому світі, якби його складали. У спробах якось полегшити стан важливо не зробити кілька неочевидних помилок, які здатні тільки погіршити ситуацію. Про них ми і розповімо в нашій сьогоднішній статті.

1. Не снідайте жирною їжею і в цілому не їжте через силу

Прокинувшись з похмілля, не можна снідати гамбургером або чимось подібним, оскільки жирна їжа тільки створить додаткове навантаження на печінку, а в цей момент вона зайнята переробкою алкоголю. В результаті полегшення прийде пізніше ніж треба, і відчувати ви себе будете ще більш млявим, ніж до такого перекусу.

Шкідлива їжа
Жирна їжа

2. Не похмеляйтеся

Незважаючи на поширену думку про те, що черговий келих спиртного допоможе послабити неприємні симптоми, такі «ліки» тільки збільшать цикл відновлення і посилять зневоднення. Більш того, подібне загрожує запоєм, який навряд чи входить в чиїсь плани.

Стопка
Стопка

3. Не займайтеся спортом

Фізичні навантаження при похмільному синдромі прискорять серцебиття і піднімуть тиск, хоча після бурхливої ночі з великою кількістю випивки вони і без того підвищені. Ви ж не хочете знемагати від запаморочення, стріляючих болів в серці і додаткової нудоти? Замість стандартного тренування обмежтеся легкою зарядкою.

інтенсивний спорт
Інтенсивний спорт

4. Не пийте кави

Так, дуже багато хто звик пити каву вранці, щоб підбадьоритися, однак цього краще не робити. По-перше, напій шкідливий на порожній шлунок, а по-друге, він надає сечогінний ефект. У випадку з похміллям проблема посилиться, адже організм вже зневоднений. Додатково до цього, кава може відбитися і на роботі серцево-судинної системи.

Кава
Кава

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини