У Віталія Кличка відкрилася стара травма, тепер чиновник ходить на милицях

Мер Києва надірвав ахілове сухожилля і тепер змушений ходити на милицях. Про це він розповів вчора на засіданні Київміськради.

Прес – служба КМДА цитує свого начальника: “Мабуть, не відповідальні політики раді, що у мене травма і я тимчасово не можу дати їм ” чарівний пендель “. Але, у мене для них є нова послуга, для моїх ледачих колег – “накостиляти ” Звертайтеся, кому треба “.

У Віталія Кличка трапився рецидив старої спортивної травми, в результаті чого, ахілове сухожилля було надірвано. Але по не офіційним даними колишній спортсмен отримав травму, коли гнався за порушниками правопорядку в Києві.

Віталій Кличко
Віталій Кличко

Столиця давно вже потерпає від поганої дренажної системи, зливові комунікації не ремонтувалися уже десятками років.

“Тому, там, де роблять сьогодні реконструкцію і капітальний ремонт доріг, обов’язково змінюють або прокладають нову зливову каналізацію ” – сказав Віталій.

Мер столиці

Тому мер вирішив особисто проінспектувати ремонтні роботи в місті. У суботу ввечері в одному з дворів на вулиці Стрілецькій Кличко раптом побачив 2 “художників “, які розмальовували стіни графіті з балончиків.

Віталій не став згадувати своє всім відоме боксерське минуле, а просто культурно поспілкувався з порушниками і викликав поліцію. Правда у одного з “малевичів ” все – таки нерви не витримали і він почав тікати. Кличко вирішив зупинити втікача, в результаті чого і отримав травму.

Така поведінка у хлопця здається дивною, через те що камери відео спостереження зафіксували обличчя художника, і його знайти не склало б труднощів для органів правопорядку.

Що ж Віталій Кличко вчинив як справжній усвідомлений чиновник: і інспектування вулиць столиці провів і заодно провів затримання порушників громадського порядку, правда на шкоду своєму здоров’ю.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини