Страшна ситуація
2 червня 2019 року 17-річна Пейдж Вінтер плавала зі своєю сестрою і братом в національному парку Форт-Мейкон. Як раптово дівчина почула клацання і щось почало тягнути її на дно. Це виявилася акула, дівчина намагалася розімкнути її пащу, але марно. На допомогу прийшов батько дівчини, Чарлі Вінтер. Він почав бити акулу з усією силою і, в результаті це спрацювало – акула залишила Пейдж і попливла.
В результаті нападу вона втратила ногу і кілька пальців.
Протягом усього випробування вона зберігала свою позицію, захищаючи морське життя, в тому числі акул.
Результати зустрічі з акулою
Пейдж, у якій були «глибокі рвані рани в області ніг, тазу і рук», сказала, що зовсім не злиться на акулу, раптова атака якої радикально змінила її життя.
«Ця ситуація спонукала мене дізнатися більше про акул», – сказала вона. «Тому що навіть в задній частині машини швидкої допомоги і в кузові вантажівки я подумала:«Хлопці, акули і раніше хороші люди. Мовляв, не гнівайтеся на акулу. З акулою все в порядку », – згадувала вона з посмішкою. «Я просто намагалася запевнити їх, що я і ця акула хороші, начебто, ми хороші».
Велика любов до морських мешканців
Через шість днів після нападу, розмовляючи зі свого ліжка в лікарні Віданта, вона сказала, що це Всесвітній день океанів, і закликала до захисту і поваги морських мешканців, які називають океан своїм будинком.
У дівчини вдома побували журналісти телеканалу ABC, які потім розповідали так: «Відвідування її будинку показало, що вона не ображається на акулу: нагадування про наших океанічних друзях всюди в її кімнаті: іграшкові акули з роззявленими щелепами ділять її ліжко. І її часто повторювану мантру: «Акули теж люди» написано на меморіальній дошці, яка встановлюється на камінну полицю в її спальні. Навіть носок на її протезі ноги відображає як її любов до навколишнього середовища, так і її почуття гумору: це акула, яка, здається, пожирає блискучий металевий стрижень, який тепер є її гомілкою ».