Щоб не дати синові померти, батькові довелося погрожувати лікарям зброєю

Батько не дозволив лікарям відключити свого сина від апарату життєзабезпечення, погрожуючи зброєю. Того ж вечора хлопець прийшов до тями.

Героя нашої сьогоднішньої статті звуть Джордж Пікерінг, він з Техасу і одного разу в його сім’ю прийшла біда. Його син в свої 27 років переніс кілька інсультів, незважаючи на такий молодий вік, а після останнього впав у кому. В той фатальний день батькам хлопця зателефонували з клініки і сказали, що констатували смерть його мозку, тому найближчим часом збиралися відключати пацієнта від апарату життєзабезпечення.

Почувши таку новину, 59-річний батько просив медиків не поспішати і дати дитині ще один шанс. Він навіть погрожував самогубством, якщо вони це зроблять, після чого взяв з собою зброю і попрямував до палати сина. Там його зустрів лікар, тримаючи в руках висновок медичної комісії, яка прийняла рішення припинити лікування молодої людини.

Пацієнт на апараті життєзабезпечення
Пацієнт на апараті життєзабезпечення

До речі, мати хворого і другий син Пікерінга змирилися з вердиктом, так що його навіть внесли в реєстр донорів органів. Джордж же не збирався здаватися. Витягнувши пістолет, він вигнав усіх лікарів в коридор, щоб залишитися наодинці з дитиною, і погрожував вбити будь-кого, хто до них увійде. З того самого моменту почалося чотирьохгодинне протистояння американця з поліцією, яка прибула в лікарню.

Весь цей час чоловік перекрикувався з правоохоронцями, а паралельно з цим молився, розмовляв з приреченим на смерть сином і благав його не вмирати, тримаючись за руку за все ще підключеного до апаратів рідної людини. Він просив його подати ознаки життя і невдовзі герой статті відчув слабке стиснення руки. Пікерінг повірити не міг в те, що трапилося, тому повторив прохання:

«Він стиснув мою руку цілих 4 рази. Це було справжнє диво! Я знав, що мозок мого сина не був мертвим. Я знав, що мій син не овоч. Адже я його батько і я відчуваю, що з ним відбувається», — розповідав Джордж.

Після цього техасець сам здався поліції, оскільки довів, що дитину не можна відключати. До слова, того ж вечора він вийшов з коми, а вже через півроку відновився після перенесених нападів.

Джордж Пікерінг з сином після його поправки
Джордж Пікерінг з сином після його поправки

Що стосується Пікерінга-старшого, його арештували за збройний напад, але незабаром відпустили під заставу в 30 тисяч доларів. Якби не такий відчайдушний крок люблячого батька, 27-річного хлопця вже не було б в живих.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини