Дерматологи дають роз’яснення: як кава впливає на вашу шкіру, згідно з наукою

Наші думки про чарівний коричневому еліксир, відомому як кава, зазвичай змінюються по лініях «знахідка» і «життєва необхідність». Однак коли справа доходить до кави і нашої шкіри, все стає трохи похмуріше.

Деякі кажуть, що кава може погіршити вугри і сухість, в той час як інші говорять, що він взагалі не впливає на вашу шкіру. Таким чином, ми зробили те, що завжди робимо в такі часи: звернулися до науки.

Зерна кави
Зерна кави

Чи може кава посилити проблеми зі шкірою?

До теперішнього часу ви, можливо, вже навчилися очікувати збільшення висипань, коли на роботі виникають особливі стреси.

Це тому, що гормони стресу (наприклад, кортизол), які виділяються, також можуть викликати прищі, змушуючи ваше тіло виробляти інсулін, що може привести до того, що ваша шкіра виробляє надлишки масла, перевиробляє нові клітини шкіри і збільшує рівень запалення в організмі.

Кофеїн не викликає прищів. Однак надмірне споживання кофеїну пов’язано зі стресом, який пов’язаний з прищами. В одному дослідженні вчені виявили, що у тих, хто випив чашку кави перед стресовим подією, рівень кортизолу збільшився на 211% в порівнянні з тими, хто не пив кави.

Іншими словами, кава може підвищити рівень стресу, що, в свою чергу, може привести до надмірної виробленні інсуліну в організмі: погані новини, якщо ви вже боретеся з прищами.

Кава

Крім того, те, як ви п’єте каву, може зіграти величезну роль в ваших проблемах зі шкірою. Є дослідження, що зв’язують знежирене молоко і вершки з прищами. Сироватка і казеїн – це два білка, які містяться в молочних продуктах і пов’язані із запаленням шкіри та, зокрема, з прищами.

Але винні не тільки вершки для кави. Неорганічне молоко може негативно вплинути на ваші гормони і викликати прищі, як і білий цукор і сироп. Отже, якщо ви вже боретеся з прищами, ви можете скоротити кількість вершків і підсолоджувача та почати пити звичайну чорну каву без добавок.

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини