Самі незвичайні пластичні операції зірок: ямочки на щоках, видалення ребер і не тільки

Щоб подобатися самим собі, жінки йдуть на найдивніші пластичні операції. Не стали винятком і зірки, в чому ви і самі зараз переконаєтеся.

Ні для кого не секрет, що багато знаменитостей в гонитві за красою користуються послугами пластичних хірургів, адже ідеальна зовнішність є половиною їхнього успіху. У нашій сьогоднішній статті ми розповімо вам про найбільш незвичну пластику зірок, яку вони коли-небудь робили, адже збільшенням бюста і ринопластикою зараз вже нікого не здивуєш.

Діта фон Тіз

Заради осиної талії дами готові навіть видаляти ребра, а однією з жінок, які зазнали подібну операцію на собі, стала Діта фон Тіз. За рахунок видалення нижніх пар ребер її талія зменшилася до немислимих обсягів в 42 сантиметри.

Дита фон Тиз
Діта фон Тіз

До слова, українка Валерія Лук’янова, більш відома як Барбі з Одеси, теж зважилася на таке радикальне втручання.

Валерия Лукьянова
Валерія Лук’янова

Памела Андерсон

Зірка дев’яностих неодноразово лягала під ніж, а в ЗМІ її і зовсім називають іконою силікону. Ще в молодості вона збільшила собі груди, але через роки за станом здоров’я медики порадили їй позбутися імплантів, щоб не піддаватися зайвому ризику.

У список знаменитостей з дивними операціями ми включили її за підняття лінії брів. Саме за це її і критикують.

Памела Андерсон
Памела Андерсон

Демі Мур

Про вік можна судити по ногах, тому Демі Мур вирішила почати боротьбу з віковими змінами не з обличчя, а з колін. Так, саме на цій частині тіла актриса вирішила не економити і тепер навіть в свої 57 вона може сміливо носити міні на червоних доріжках.

Деми Мур
Демі Мур

Аріана Гранде

Популярній американській співачці не подобалася форма своїх очей, тому вона змінила її в допомогою пластичних хірургів. Не можна не відзначити, що тепер Аріана практично не схожа на себе саму, хоча її це цілком влаштовує.

Ариана Гранде
Аріана Гранде

Кім Кардаш’ян

Навряд чи є ще хоч хтось, хто не знав би про те, що в сідницях у Кім стоять імпланти. За рахунок них Кардаш’ян і зробила собі ім’я.

Кім Кардаш’ян

Аніта Цой

Ви здивуєтеся, але співачка омолодила голосові зв’язки, щоб продовжити музичну кар’єру і радувати шанувальників новими хітами в своєму виконанні.

Аніта Цой

Ірина Шейк

Відома на весь світ супермодель зробила собі дімплектомію — ямочки на щоках. Як не дивно, але ця операція неймовірно популярна на Заході.

Ирина Шейк
Ірина Шейк

Бейонсе

У дитинстві зірка соромилася злегка відстовбурчених вух, так що в першу чергу вона і вирішила цю проблему, ставши дорослою. Коригування форми і розміру вушних раковин називається отопластикою і завдяки їй від капловухості Бейонсе не залишилося й сліду.

Бейонсе
Бейонсе

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини