Вівторок, 29 Листопада, 2022

6 корисних фактів про чорнослив

Чорнослив має кілька переваг для здоров’я. Ви можете з’їсти його в якості закуски ввечері або вранці, щоб миттєво зарядитися енергією.

1. Чорнослив має послаблюючу дію.

Чорнослив – один з кращих засобів від запору. Проносні властивості сушеної сливи допоможуть вам регулярно спорожняти кишечник. Додайте чорнослив в свій раціон в помірних кількостях для отримання проносного ефекту. Ви можете з’їсти його в якості закуски або додати в салат, десерти або джеми.

2. Чорнослив багатий мінералами і вітамінами.

Чорнослив багатий вітамінами, мінералами, харчовими волокнами і калієм. Він також містить антиоксиданти. Він корисний не тільки для літніх людей, а й дорослим і дітям. Згідно з дослідженням, споживання чорносливу може бути корисно для здоров’я зубів, кісток і травлення

3. Чорнослив має низький глікемічний індекс.

Несолодкі і необроблені сорти чорносливу містять високу концентрацію харчових волокон і низький глікемічний індекс. Помірна кількість чорносливу може вживатися діабетиком, так як він не призводить до швидкого підвищення рівня цукру в крові. Це також хороше джерело енергії

4. Чорнослив можна їсти цілий рік.

Це не зимова закуска, його можна їсти цілий рік. Його можна вживати як закуску. Це корисно для здоров’я і допоможе зберегти почуття ситості і позбавить від переїдання. Ви можете їсти його щодня в помірних кількостях.

5. Чорнослив укріплює кістки

У кількох дослідженнях було показано, що чорнослив запобігає і навіть звертає назад втрату кісткової маси у жінок в постменопаузі. Вони гарні для хворих на остеопороз!

Чорнослив пригнічує швидкість відновлення кісткової тканини. Фактично, відомі дослідники написали статтю в British Journal of Nutrition, в якій вони прийшли до висновку, що чорнослив є «найбільш ефективним фруктом як для запобігання втрати кісткової маси, так і для її відновлення».

6. Зниження кров’яного тиску

Дослідження в Пакистані показало, що вживання всього однієї порції чорносливу кожен день може значно знизити кров’яний тиск у пацієнтів з гіпертонією. У тих, хто їв чорнослив, спостерігалося зниження як систолічного, так і діастолічного артеріального тиску (верхнє і нижнє значення).

чорнослив
чорнослив

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини