Чим займаються експерти «Я соромлюсь свого тіла» поза проектом

Улюблені багатьма експерти «Я соромлюсь свого тіла» є професіоналами своєї справи, але як би українці не хотіли, потрапити на прийом можна не до усіх з них.

На українському телебаченні ще з 2014 року проект «Я соромлюсь свого тіла» збирає одні з найбільших рейтингів. Таку популярність пояснює мета передачі — допомогти людям, які страждають від різних і дуже непростих хвороб.

Експерти Катерина Безвершенко, Людмила Шупенюк і Валерій Ославський надають підтримку учасникам протягом усього лікування від початку до кінця. А ось чим доктора займаються поза проектом ми і розповімо в нашій сьогоднішній статті.

Катерина Безвершенко

Катерина Безвершенко
Катерина Безвершенко

Катерина народилася в сім’ї лікарів, по їх стопах вона і пішла. Відразу після навчання в Національному медичному університеті імені Богомольця, що в Києві, Безвершенко зайнялася лікарською практикою. На даний момент у неї 20-річний досвід, протягом якого вона постійно навчається, вдосконалюється і працює над підвищенням кваліфікації.

Катерина — кандидат медичних наук, лікар вищої категорії і член Європейської асоціації дерматовенерологів. Вона є провідним фахівцем в київській «Клініці Нова».

Пропозиція стати експертом на ТБ Безвершенко отримала відразу від двох програм — «Я соромлюсь свого тіла» і «Зважені та щасливі».

Людмила Шупенюк

Людмила Шупенюк
Людмила Шупенюк

Батьки Людмили теж доктора, як і рідна сестра. Це і зробило зрозумілим майбутнє її самої. Цікаво, що спочатку Шупенюк відмовлялася вступати до медінституту, однак тижні сварок і розмов переконали, що медицина — її покликання. Так, вже під час навчання в Чернівецькому державному медичному вузі у дівчини з’явилися перші успіхи в лікуванні пацієнтів.

Тепер Людмила — медик вищої категорії з 30-річним стажем. Працює вона провідним акушером-гінекологом в тій же клініці, що і її колега по телебаченню Катерина Безвершенко.

Крім «Я соромлюсь свого тіла», Шупенюк — постійний експерт «За живе» і «Давай поговоримо про». Ще вона досить часто проводить вебінари в соцмережах на турбуючі аудиторію теми.

Валерій Ославський

Валерий Ославский
Валерій Ославський

Валерій відучився в Одеському державному медінституті, де отримав диплом ортопеда-травматолога, а пізніше він ще і освоїв кваліфікацію хірурга. Чоловік підкорює глядачів своїм життєрадісним підходом до професії і широкою посмішкою на обличчі. Ще під час студентства Ославський грав в КВН, брав участь в «Лізі сміху» і «Розсміши коміка», в останньому шоу він і зовсім виграв.

Зараз Валерія можна побачити в «Я соромлюсь свого тіла» і «За живе». Як не дивно, але сфера його медичних інтересів обмежується тільки телебаченням, тому Ославського не зустрінеш в коридорах лікарень і поліклінік. Більш того, у вільний час він підробляє ведучим заходів, що не дивно з урахуванням його почуття гумору.

14 днів з Анітою Луценко:  Меню+Спорт

Популярне

Вибір редакції

Подібні новини