Мій город хоч на виставку! Усі сусіди заздрять моєму рясному врожаю, а я поливаю його тим, що і сама пʼю

З цією підкормкою ви будете збирати врожай відрами. Ціна питання — до 100 гривень, а результат буде такий, наче від дорогих засобів. І ріст пришвидшує, і бореться зі шкідниками.

Сьогодні ми розкажемо вам одну казочку. На краю одного далекого села є один город, на який кожен сусід заглядається і з подивом, і з заздрістю. Там помідори розміром з грейпфрут, а огірки, як малі кабачки, перець аж лиснить. Сельчани гадають, що сусід чи чаклує, чи підливає на город дорогі добрива. А насправді ні того, ні іншого. І це зовсім не казки. Таким сусідом можете бути ви, якщо будете поливати свій город — зеленим чаєм.

Городники розповіли, для чого поливати город зеленим чаєм
Городники розповіли, для чого поливати город зеленим чаєм

Зелений чай, як виявилось, не лише для щоб пити його з тортиком, а й поливати ваші грядки. Його заварка містить азот, фосфор, калій, залізо, а ще кальцій, магній, мідь, цинк і навіть марганець, тобто усе, що потрібно для росту міцного й здорового врожаю. Особливо добре реагують на таку підкормку квіти, томати, перці, капуста, полуниця та салати.

Окрім підживлення, зелений чай це ще й природний захист від грибків. Заварку можна вносити як рідке добриво кожні 5-6 тижнів, розбавивши водою. Це покращує склад ґрунту, робить його пухкішим і насиченим корисними речовинам. Завдяки дубильним речовинам у складі чай знижує кислотність, що особливо добре для більшості овочевих культур, с також для зелені.

Городники розповіли, для чого поливати город зеленим чаєм
Городники розповіли, для чого поливати город зеленим чаєм

А ще чайна заварка чудовий активатор компосту. Якщо додати її до купи з органікою, процес перегнивання піде швидше, і вийде якісне добриво. Також це безпечний і природний спосіб боротьби з мурахами та іншими дрібними шкідниками. Для цього заварюють дуже міцний чай і поливають місця скупчення комах.

А щоб полити город, візьміть одну склянку зеленого чаю, можна найдешевшого, та заваріть 1 літром окропу. Залиште настоюватися на ніч, а наступного дня розведіть чай у 10 літрах води. Тільки не використовуйте цей спосіб занадто часто, щоб не запліснявіла земля.

Популярне