Як і коли краще прибиратися
Звичайно, частота і якість прибирання безпосередньо залежить від ваших цілей. Наприклад, якщо ви бажаєте постійно спостерігати ідеальний порядок в своєму домі – необхідно щодня його влаштовувати самостійно. Кожен день мити посуд відразу після будь-якого прийому їжі, обов’язково протирати раковини, крани та дзеркало у ванній, розставляти всі дрібні речі, що валяються або заважають, по місцях. Також рекомендують влаштовувати вологе прибирання раз в 4-5 днів, щоб змахнути зайвий пил і забезпечити собі здорову дихальну систему.
Однак якщо вдома проживає маленька дитина, то вологе прибирання (все те же протирання пилу і миття підлог) слід організовувати частіше, наприклад кожні 2-3 дні, адже малюк половину свого часу перебуває на підлозі, йому краще не дихати пилом або чимось в цьому роді.
Якщо вами рухає звичайне людське бажання не проживати в бардаку, але ви не страждаєте зайвими нападами перфекціонізму – прибирання можете влаштовувати раз в один або два тижні, а генеральне і того рідше – всього пару раз на рік.
Для забезпечення максимально хорошого самопочуття досить буде використовувати гіпоалергенні засоби для вологого прибирання, регулярно змахувати пил і пилососити раз в кілька днів. Це не тільки вплине на прохідність ваших дихальних шляхів, а й на елементарну чистоту ваших ніг, до яких може прилипати пил, волосся або якесь мікроскопічне сміття на підлозі. Чому це так важливо? А ви уявіть, як після цілого дня перебування вдома ви ввечері заносите все це скупчення до себе в ліжко, в результаті чого страждає не тільки ваша постільна білизна, а й шкіра.
Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатню кількість часу для ретельного прибирання, то в нашому 21-му столітті ви завжди можете викликати до себе одну з безлічі клінінгових компаній, яка за короткий термін вичистить вашу квартиру до блиску.