Погодьтеся, що заняття творчістю завжди підіймає настрій і відволікає від похмурих думок. Навіть психологи рекомендують періодично малювати, ліпити або займатися аплікацією.
Сподіваюся, що і наведені в статті лайфхаки з виготовлення настільних ялинок власноруч, допоможуть відволіктися від сьогоднішніх подій і на якийсь час підняти вам настрій.
Від себе рекомендую: якщо у вас є діти, то обов’язково запропонуйте їм власноруч зробити цей новорічний атрибут.
Лайфхак 1. Ялинка з кольорового паперу
Для виготовлення мініатюрної зеленої красуні вам знадобляться:
- папір або картон будь-якого кольору – для трафарету,
- простий олівець або ручка,
- папір зеленого кольору – 3 аркуші,
- клей (будь-який), якщо немає – можна зварити клейстер (невелику кількість борошна розведіть у такій самій кількості води та на вогні доведіть до стану густої сметани, остудіть)
- ножиці
Крок 1. Намалюйте трафарет половини ялинки бажаної форми, але обов’язково, щоб вона мала підставу внизу і розлогі гілки (як на фото).
Крок 2. Складіть навпіл аркуш кольорового паперу, лицьовим боком назовні. І ще раз згорніть навпіл.
Крок 3. Прикладіть на згорнутий аркуш трафарет так, щоб ялинка “стовбуром” і його основою прилягала до ліній згину, а верхівкою і гілками була розташована до розрізаних сторін.
Крок 4. Обведіть трафарет і виріжте по контуру. У результаті у вас мають вийти дві однакові ялинки.
Крок 5. За допомогою ножиць закрутіть всередину лапи ялинок і, не розгортаючи, склейте дві ялинки між собою з одного боку. При цьому промащуйте клеєм тільки стовбури, гілки не повинні бути склеєними!
Крок 6. Повторіть п.п.2-5, у підсумку у вас мають вийти 3 заготовки по 2 склеєні ялинки.
Крок 7. Далі, як склеювали між собою дві ялинки, так само з’єднайте отримані три заготовки. У вас вийде об’ємна ялинка на підставці.
Лайфхак 2. Ялинка з мішури
Ялинка з мішури, мабуть, найпростіша з тих, які я коли-небудь робила разом із дитиною.
Для її виготовлення знадобиться будь-яка скляна пляшка (найкраще з-під шампанського або оливкової олії) і мішура будь-якого кольору.
Якщо є вільна гірлянда, то можна і її використати, обмотавши пляшку і закріпивши скотчем, лейкопластиром або ізоляційною стрічкою, але це не обов’язково.
Отже, технологія виготовлення ялинки проста: намотайте на пляшку мішуру, починаючи від шийки та переходячи вниз. Натяг мішури регулюйте самі, як і формування верхівки.
Власне, ось і все.
З прийдешнім Новим, 2024-м, роком! Творчого вам настрою, віри в нашу Перемогу і якнайшвидшого настання миру!