Тоді ми починаємо загодовувати рослину добривами, і іноді тим самим провокуємо ще більші проблеми. Найчастіше у ґрунті вже є все, що потрібно, але рослини просто не можуть засвоїти потрібні речовини.
Наприклад, через спекотну погоду, дефіцит вологи, за сирої та прохолодної погоди, або якщо будь-яка речовина була заблокована іншим підживленням.
Щоб перчики отримували все необхідне і не відчували дефіциту, щоб відновити нормальний родючий стан ґрунту, рекомендуємо використовувати звичайну лимонну кислоту.
Вона знижує ризик виникнення вершинної гнилі, прибирає нестачу кальцію, калію, фосфору, інших речовин, а також перетворює всі підгодівлі та речовини на хелатну форму, яку рослини легко засвоюють.
Така підкормка може покращити стан перців, і навіть без інших добрив активніше розпочнеться розвиток плодів, зелень набуде здорового кольору та дозволить продовжити плодоношення надовго.
Щоб приготувати добриво, розчиняємо столову ложку кислоти на одне відро води, і поливаємо під кожну рослину по одному літру отриманої суміші. Але крім самостійного використання, лимонна кислота – це найчастіший гість та помічник в інших розчинах.
Наприклад, якщо ви хочете удобрити перчики суперфосфатом або монокалієм фосфат, найкраще додати в розчин дрібку лимонної кислоти, так як фосфорні підживлення – це циторозчинні речовини, які дуже швидко взаємодіють з лимонною кислотою і перетворюються на хелатну форму. А ще “лимонка” взагалі не агресивна і не може нашкодити ні людині, ні рослині.