Досвідчені городники точно знають, як зробити так, щоб досягти плодоношення огірків аж до самих морозів. Розповідаємо, які кроки варто зробити, щоб ще довго насолоджуватися свіженьким урожаєм огірочків.
У першу чергу слід не забувати на регулярній основі видаляти листки, котрі знаходяться нижче плодів. У тому випадку, якщо нижня ділянка стовбура робиться дуже “пустою”, рекомендується додати ще ґрунту і застосовувати мульчування.
Вкінці літнього періоду огірки варто підгодувати, щоб вони зміцніли. Для того, щоб приготувати “потужне” добриво, вам потрібні сухі дріжджі. Далі у досить глибоку зручну ємність варто налити 500 мілілітрів води, потім додати одну столову ложку сухих дріжджів і таку ж саму кількість цукрового піску. Після цього слід все ретельно перемішати, щоб всі інгредієнти розчинилися, та залишити приблизно на 4-5 годин. Потім після завершення цього часу необхідно додати ще близько 5 літрів води.
Отримане добриво слід додавати у воду, яка буде використовуватися для поливу огірків. Зазвичай цієї кількості вистачає на одне відро води. Також, щоб продовжити період плодоношення огірків, можна застосовувати коров’ячий гній.
Крім того, експерти рекомендують кожного тижня здійснювати заходи профілактики від різного роду шкідників та хвороб. Потім приблизно з середини літа варто систематично накривати огірки на ніч за допомогою натуральних покривних матеріалів.
Зверніть увагу, що вкінці літа частота поливу грядок зменшується в порівнянні з початком і серединою сезону. При температурі повітря до +20 градусів на кожен кущ буде достатньо витрачати не більше двох літрів води. Якщо ж температура знижується до +15 градусів, то буде цілком достатньо і півлітра.
Варто зазначити, що всі перераховані правила працюють тільки у випадку, якщо огірки вирощуються на відкритому ґрунті.