У серпні вже світловий день зменшується, ночі починають холодати, і для другої посадки підійдуть не всі сорти. Тому потрібно вибирати не ранні огірки, бо вони просто не зможуть зростати при короткому дні.
Городники вибирають високорослі та гібриди, що гілкуються. Також підбирають сорти, стійкі до грибкових хвороб, оскільки у серпні пероноспороз і борошниста роса особливо буяють. Насіння висаджують відразу в ґрунт, але набагато рідше, ніж у весняному посіві, оскільки рослини будуть весь час відчувати дефіцит світла, і зайва тінь їм ні до чого.
Літню посадку огірків можна робити на місці цибулі, а підгодовувати огірки можна азофоскою, що містить калій, фосфор та азот у рівних пропорціях. Досвідчені дачники розводять одну ложку цього добрива на 10 літрів води, перемішують і по літру ллють під кущ. Ближче до осені, скорочують частоту поливу, оскільки у вологому холодному ґрунті розвиваються кореневі гнилі.
Якщо поливати огірки раз на тиждень, вони не відчуватимуть дефіциту вологи. Робити це найкраще вранці і тільки теплою водою, щоб за світловий день уся волога йшла з ґрунту. Коли ж висаджувати огірки? Городники рекомендують це робити у середині-кінці липня, щоб у рослини був час вирости і якомога довше давати плоди до перших морозів.
Використовуйте ці прості, але ефективні городні рекомендації, і збирайте рясний врожай огірків аж до настання перших холодів. Бажаємо вас успіхів!