Досвідчені дачники відзначають, що баклажани відмінно ростуть у відкритому ґрунті, поки не викопаєш картоплю. Потім колорадський жук починає атакувати саме цю рослину. Доводиться вручну оббирати кущі, оскільки хімікати можуть зашкодити плодам.
Підгодовуємо на початку серпня органічними підживленнями – однією з найулюбленіших є суміш курячого посліду з деревною золою. Розводимо півлітра посліду у трьох літрах теплої води, потім розводимо з чистою водою в пропорції один до десяти, додаємо склянку золи та наполягаємо протягом двох днів. По півлітра такого добрива на кожен кущ – і баклажани в захваті.
Вноситься таке підживлення в серпні всього один раз, і поживних елементів буде достатньо до кінця плодоношення. Багато дачників стверджують, що земля має бути весь час вологою на 20 сантиметрів у глибину. Проте вимірювати глибину вологості – це вже новий рівень, не підвладний багатьом, тому просто рекомендують перед поливом робити лунку під кущиком.
Таким чином, вода точно потраплятиме під кущ, а не розтікатися ділянкою. Поливаємо строго під корінь, намагаємося не лити по листку – ця рослина цього не любить. Ллємо воду, поки вона не почне стояти у кожній лунці. Коли все поллємо, потрібно повернутися і в ці ж лунки ще раз налити воду, щоб вона знову стояла. На цьому догляд за баклажанами закінчено! Тож дотримуйтесь вищезазначених порад, і отримаєте фантастичний врожай, якого вистачить навіть на велику родину.