100 г дріжджів – і морква пре з землі, як не в себе. Врожай – хоч комбайном збирай: порада діда Петра з дачі

Підживлення - це дуже важливий етап догляду під час вирощування будь-яких овочів. Розповідаємо, як треба підживлювати моркву в серпні. .

Ранньостиглу моркву в серпні вже збирають, тож підгодовувати її не варто цього місяця. Загалом для моркви є важливе правило – за 20 днів до збирання врожаю повністю припиняємо будь-які підживлення та полив.

А ось пізніші сорти, які будуть зростати до початку вересня, обов’язково потрібно підгодувати в серпні, тому що вони повинні ще зростати до потрібного розміру, налитися, набратися корисних речовин та вітамінів.

Сьогодні ми розповімо, чим підгодувати моркву у серпні, щоб зібрати великий та солодкий урожай. Перше підживлення, обов’язкове для внесення у серпні, засноване на борній кислоті.

Бор дуже потрібний для лежкості моркви в зимовий час року, покращує солодкість плодів та сприяє прискореному набору маси. Беремо чайну ложку борної кислоти, розводимо у склянці теплої води до розчинення, змішуємо з відром прохолодної води та робимо обприскування по листках моркви.

Дачники розповіли, чим в серпні підживити моркву
Дачники розповіли, чим в серпні підживити моркву

Залишки можна обприскати по буряках – вона буде дуже вдячна. Також у серпні моркву удобрюють золою. Вона містить фосфор та калій, тому допомагає плоду виростати великим і набиратися вітамінів.

Для приготування необхідно склянку золи залити літром окропу, остудити та змішати з відром чистої води. Поливаємо під кущ після дощу або після зрошення чистою водою.

А ще можна робити дріжджовий розчин із 100 грамів дріжджів, двох ложок цукру та літра теплої води. Все змішуємо, наполягаємо 2 години, потім розводимо на відро і поливаємо моркву. Три різні підживлення в серпні, і врожай буде фантастичним.

Популярне

Подібні новини