Плюнула на полив і зробила це з картоплею: тепер збираю відрами велетенські бульби. Врожаю хоч греблю гати

Перед збиранням врожаю картоплі ще є час для внесення останнього підживлення, яке забезпечить вас гарним врожаєм, якого вистачить на всю зиму.

До збирання врожаю залишилося зовсім небагато, і досвідчені дачники напевно вже спробували молоду картоплю на смак. Сподобалася? Чудово, значить саме час перейти до останнього підживлення картоплі та догляду перед збиранням урожаю. У цей час ми вже припиняємо полив рослин, тому можна трохи видихнути.

Рясні поливи тільки стимулюватимуть бадилля, а нам це не потрібно. Щоб бульби не були рідкими й містили багато крохмалю, краще залишити полив на розсуд природи. Деякі дачники скошують бадилля картоплі.

Досвідчені городники радять зробити так кожному, оскільки бадилля в цьому випадку перестане підтягувати собі корисні речовини, і бульби зростатимуть максимально інтенсивно.

До того ж це допоможе захистити кущ від небезпечних хвороб, у тому числі фітофтори. Підживлення теж дуже важливе, точніше одне останнє підживлення. Якщо весною не вносили органіку, то досвідчені дачники рекомендують у фазі плодоношення за 2-3 тижні до збирання картоплі внести приблизно 200-300 грамів сухого порошкоподібного суперфосфату на кожну сотку вашої ділянки.

Дачниця поділилася простим методом отримання багатого врожаю картоплі без поливу
Дачниця поділилася простим методом отримання багатого врожаю картоплі без поливу

Це добриво містить калій та фосфор – найкращі мікроелементи для картоплі. Бульби зростатимуть інтенсивніше, і врожай буде набагато багатшим.

Викопувати картоплю можна за народними прикметами, за місячним календарем або за термінами визрівання – неважливо. До цього ще кілька тижнів. Доглядайте за картоплею востаннє в цьому сезоні, і будете винагороджені добрими плодами!

Популярне

Подібні новини