Баклажан — це теплолюбна рослина, яка любить сонце, але не терпить посуху. Якщо регулярно і часто поливати баклажани немає можливості, то за допомогою оцту можна зберегти рослину в умовах аномальної спеки та посухи.
Розчин готується з 300 мілілітрів 9-відсоткового столового оцту на одне відро води. Використовувати його потрібно в тому випадку, якщо за прогнозом очікується дуже сухий тиждень, коли води не вистачатиме і полити рослини не буде можливості. У такому разі необхідно заздалегідь внести оцтовий розчин. Однак регулярно підживлювати баклажани оцтом не можна.
Попри це, полив, прополка, розпушування ґрунту та підживлення баклажанів іншими мікроелементами є обов’язковими. Щороку все більше дачників переходять на народні підживлення, щоб баклажани були здоровими та сильними. Дуже популярними добривами для цієї рослини є трав’яний настій, розчин із картопляними очистками, акваріумна вода і дріжджове підживлення.
Часто баклажани також удобрюють розчином на основі курячого посліду. Він готується з одного кілограма посліду та відра води, які настоюються протягом тижня, а потім розводяться з водою у пропорції один до п’яти. А восени ґрунт для майбутніх посадок баклажанів обов’язково удобрюється коров’ячим гноєм.
Ці перевірені роками рекомендації допоможуть вам виростити щедрий врожай “синеньких”, як їх часто називають в народі. Бажаємо успіхів і щедрого врожаю!