Не чекаю до весни – борюся з колорадськими жуками ще з осені: 6 дій, які роблять свою справу безвідмовно

Осіння підготовка городу є ключем до зниження кількості шкідників. У цій статті ми розповімо, які шість дій потрібно зробити ще восени, щоб прибрати колорадського жука з ділянки.

Як показує статистика, недосвідчені городники зазвичай борються зі шкідниками у той час, коли на грядках щось росте, а після збору врожаю, як правило, забувають про цю поширену проблему. І зовсім даремно.

Адже саме тоді, коли комахи відправляються на зимівлю, потрібно нанести їм потужного удару.

Досвідчені городники розповіли про те, що необхідно зробити ще восени, щоб без зайвих зусиль прибрати колорадського жука з ваших ділянок.

Перш за все, варто розуміти, що найголовніше під час правильної боротьби з колорадським жуком – не створювати сприятливих умов для поширення цього шкідника.

Як відзначають городники, колорадський жук не боїться холодів. Однак що точно він не переносить – так це голод.

Як правильно боротися з колорадським жуком восени

По-перше, надзвичайно важливо позбутися на городі залишків бадилля та будь-яких городніх рослинностей. Насамперед це стосується всіх рослин, які належать до родини пасльонових. Спалити бадилля буде найкращим рішенням.

Роблю це восени – і колорадський жук не наближається до моєї ділянки ні на кілометр
Роблю це восени – і колорадський жук не наближається до моєї ділянки ні на кілометр

По-друге, після наведення порядку необхідно підготувати та полити грядки за допомогою 4%-го розчину курячого посліду. Зокрема, витрата добавки становить приблизно до 80 відер на одну сотку.

По-третє, орієнтовно через 7 днів городники радять перекопати город.

По-четверте, існує ще один дієвий спосіб, який допомагає боротися з цим шкідником пізньої осені. Зокрема, для цього потрібно провести перекопування ділянки разом із внесенням часникового або цибулевого лушпиння.

По-п’яте, більш агресивним методом боротьби є полив ділянки водним розчином аміаку. За словами досвідчених городників, після цього методу гине приблизно 80% усієї популяції колорадського жука, що зимує на ділянці.

І останнє, до менш радикальних способів, які дозволяють обійтися без перекопування та використання хімічних засобів, належать звичайні пастки. Для цього на лист шиферу, жерсті або поліетилену потрібно насипати й залишити картопляні відходи. А вже потім, коли на приманку зберуться шкідники, їх необхідно буде знищити.

Популярне

Подібні новини