Моя пеларгонія цвіте так рясно, що навіть флористка просила поділитися секретом: 2 краплі на літр води

Пишне цвітіння герані — мрія кожного квітникаря. Дізнайтеся, як правильно підживлювати пеларгонію, щоб вона радувала яскравими квітами з весни до пізньої осені!

Яскраві кущі пеларгонії є справжньою гордістю будь-якої господині. Проте, не завжди вдається досягти хорошого результату навіть при догляді за цією невибагливою рослиною. У цій статті ми розповімо про кілька підживлень, які допоможуть забезпечити пишне цвітіння герані з березня до листопада.

Класичним і ефективним способом підживлення є використання звичайного йодового розчину. Його часто використовують кімнатні квітникарі, які вирощують герань. Для приготування цього розчину потрібна чиста відстояна вода та аптечний спиртовий розчин йоду.

На один літр води додають дві краплі йоду. Таким розчином рослину поливають раз на два-три тижні, обережно ллючи його по краю горщика, щоб уникнути опіку коренів.

Щоб посилити ефект йодового підживлення, можна додати до нього 10 мілілітрів перекису водню. Спосіб приготування залишається таким самим: літр води, дві краплі йоду і перекис водню. Усі інгредієнти ретельно змішують, а отриманий розчин використовують для поливу під корінь. Таке підживлення достатньо робити раз на місяць.

Окрім підживлення, перекис водню можна використовувати для профілактичних обприскувань рослини. Завдяки цього покращується процес фотосинтезу, стимулюється цвітіння, а також забезпечуєтьчя захист від шкідників і хвороб.

Квітникарі розповіли про дієве добриво для пеларгонії
Квітникарі розповіли про дієве добриво для пеларгонії

Розчин для обприскування готується дуже просто: на один літр дощової, талої або хоча б відстояної води додайте 25 мілілітрів перекису водню. Проводьте обприскування по листу раз на місяць.

Ці нескладні домашні добрива допоможуть вашій герані радувати пишним цвітінням майже цілий рік. Використовуйте ці поради і насолоджуйтеся красою своїх рослин! А ми щиро бажаємо вам успіхів!

Популярне

Подібні новини