Роблю горщики для розсади буквально із всього: 5 речей, які ви хотіли викинути стануть у нагоді 100%

Контейнери для розсади можна не купувати, а робити їх вдома власноруч з підручних матеріалів. Читайте статтю, щоб дізнатись, як це зробити швидко і без витрат.

Якщо ви вирішили зайнятися розсадою, не поспішайте бігти на ринок за горщиками. Придумкуваті господині знають, як зробити горщик власним руками дуже легко і швидко, не витрачаючи коштів. Все, що вам знадобиться – пляшки, пакети, яєчні лотки, та все, що ви зазвичай викидаєте.

Перше, що ви можете використати для виготовлення горщиків – це пляшки та банки від консерви. Вони є в кожному домі і можуть бути легко перетворені на зручні контейнери. В пляшці обріжте верх, зробіть отвори у дні для дренажу, і горщик готовий. Банки використовуйте без обрізання. Такі контейнери добре тримають вологу і забезпечують корінню достатню кількістю повітря.

Як із підручних засобів зробити горщики для розсади
Як із підручних засобів зробити горщики для розсади

А от після того, як ви випили свою улюблену каву, не викидайте пакет, а дайте йому друге життя. Ретельно промийте його, зробіть кілька дренажних отворів у нижній частині і наповніть ґрунтом. Ці пакети чудово підходять для вирощування розсади, оскільки вони міцні та тримають форму, а також захищають коріння від пересихання.

Не менш цікавим варіантом є використання яєчних лотків. Вони ідеально підходять для маленьких саджанців. В кожне заглиблення для яйця насипте ґрунт і посадіть насіння. Коли рослини виростуть, їх можна пересадити разом з картоном прямо в землю. Картон з часом розкладеться і стане додатковим добривом для ґрунту. Найкращі рішення – найпростіші!

Як із підручних засобів зробити горщики для розсади
Як із підручних засобів зробити горщики для розсади

Також можна використовувати старі журнали для створення біорозкладних горщиків. Згорніть кілька аркушів в трубку, закріпіть низ і наповніть ґрунтом. Такі горщики легко розкладаються в ґрунті, тому – це чудова альтернатива купі пластикових горщиків, адже ви допомагаєте навколишньому середовищу.

Крім того, можна використовувати будь-які інші підручні засоби: контейнери від йогуртів, стаканчики від сметани, старі горнятка і навіть упаковки від молока чи соку. Головне – не забувати робити дренажні отвори і забезпечувати достатню кількість світла і вологи для рослин. Спробуйте, у вас все вийде!

Популярне

Подібні новини