Незважаючи на те, що декабрист є родичем кактусових рослин, він потребує постійного поливу. Влітку його поливають раз на п’ять днів, восени — раз на сім днів. Це невелике скорочення поливу після літа позитивно позначиться на появі нирок. Обприскування ж цій рослині не приносить користі.
У природних умовах зростання декабрист перебуває в сухих умовах, де волога з листя моментально випаровується. Тому нам потрібно створити подібні умови в домашніх умовах. Зрідка можна протирати його теплою губкою, змоченою у воді.
Незважаючи на великий спектр корисних підживлень для декабриста, найкраще використовувати спеціальні комплекси для сукулентів та кактусів, такі як Агрікола, Фаско або інші підживлення. Їх слід розводити строго за інструкцією та вносити.
Народні засоби потрібно використовувати з обережністю, враховуючи, що в природних умовах зростання це рослина ніколи не бачила ні дріжджових підживлень, ні чайної заварки. Однак у невеликих дозах і при низькій концентрації ці засоби не завдадуть шкоди рослині і можуть стимулювати активне цвітіння.
Також важливо врахувати, що підживлення потрібно проводити не за графіком, а згідно з періодами спокою. У квітів, які цвітуть з листопада по лютий, період спокою настає після завершення цвітіння, а не взимку, як у більшості рослин. Коли в рослини починається період спокою, її не потрібно підгодовувати протягом місяця. А коли з’являться нові квіточки, можна знову продовжити вносити добрива.
Взимку також обов’язково потрібно забезпечити декабристу достатню кількість світла, регулярний полив помірною кількістю води та захистити його від холоду.