Як доглядати за розсадою гортензії: топ-5 порад від сусідки-квітникарки – в неї сад, наче з картинки

Правильний догляд за розсадою гортензії забезпечить вам пишне і тривале цвітіння, яке буде радувати вас довгий час. Розповімо про 5 корисних порад, які стануть у нагоді всім садівникам.

Якщо ви давно мріяли виростити на своїй ділянці неймовірної краси гортензію, ця стаття стане справжнім скарбом для вас, адже в ній описані важливі нюанси догляду за цією квіткою на ранніх етапах росту. Все доволі просто, але ви знаєте, що без хитрощів у саду не обійтися.

Почнемо з того, що розсаді гортензії потрібне місце з достатньою кількістю світла, але без прямих сонячних променів, це зрозуміло. Ідеально підходить місце з розсіяним світлом. Обирайте затишне місце, щоб не було протягів. Рослина на ранніх етапах росту доволі вразлива, тому важливо враховувати все до дрібниць.

Як правильно доглядати за розсадою гортензії
Як правильно доглядати за розсадою гортензії

Гортензія потребує вологого кислого ґрунту, адже від нього залежить забарвлення квітів. Підходьте до цього питання відповідально, але без фанатизму. Не треба заливати рослини великою кількістю води, інакше вона може почати гнити.

Розсаді гортензії потрібні регулярні підживлення для рясного цвітіння. Використовуйте комплексні добрива для квітучих рослин, які містять азот, фосфор і калій. Починайте підживлення навесні, коли рослина починає активно рости, і продовжуйте до середини літа. Уникайте надлишку азоту, оскільки це може призвести до надмірного росту листя.

Як правильно доглядати за розсадою гортензії
Як правильно доглядати за розсадою гортензії

Гортензії можуть піддаватися атакам шкідників, таких як попелиця і павутинний кліщ, а також хворобам, як-от борошниста роса. Регулярно оглядайте рослини на наявність ознак шкідників та хвороб. Використовуйте біологічні засоби для боротьби з ними.

Перед висадкою розсади у відкритий ґрунт важливо провести її загартування. За два тижні до висадки почніть виносити рослини на свіже повітря, поступово збільшуючи час їх перебування зовні. Це допоможе рослинам адаптуватися до нових умов і зміцнити їх перед “переїздом”.

Ось такі нехитрі поради допоможуть вам у вашій справі. Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете виростити здорові і красиві рослини, які стануть прикрасою вашого саду. Бажаємо успіху, нехай гортензії квітнуть, як в найкрасивіших заповідних зонах!

Популярне

Подібні новини