Кулінари розповіли, яку частину свинини для якої страви використовувати
Присутній великий шар жиру (сало). Підходять для варки та соління. Можна приготувати: студень (холодець), фаршировану голову, рулет з свинячих щік.
Частина з найбільшим вмістом хрящів. Має унікальний смак і вигляд. Можна варити, смажити, запікати, маринувати. Що приготувати: свинячі вуха по-корейськи.
Має цікавий смак і вигляд. Підходить для варки, запікання. Що приготувати: свинячий п’ятак, п’ятачки по-китайськи.
М’яка та нежирна частина м’яса. Підходить для варки, тушкування, запікання, смаження. Можна приготувати: супи, шашлик, жарке.
Пружне, соковите та однорідне за структурою м’ясо. Оточене невеликим шаром жиру. Підходить для смаження, запікання. Можна приготувати: котлети, шніцелі, відбивні, шашлик, азу.
Темне соковите м’ясо. Підходить для смаження, запікання. Можна приготувати: котлети, шніцелі, відбивні, шашлик, азу.
Найніжніша частина туші. Підходить для тушкування, смаження, запікання. Можна приготувати: відбивну, шніцель, шашлик, жарке, ескалоп, суп.
Щільне та соковите м’ясо. Ззовні м’яса тонкий шар плівки та жиру. Підходить для смаження, в’ялення. Що приготувати: шніцелі, котлети, жарке, бульйони.
М’язи, сухожилля, жир, шкіра. Підходить тільки для варки. Можна приготувати бульйон.
Є сухожилля, плівки. Підходять для варки, смаження, тушкування, запікання. Можна приготувати: заливне, супи, австрійську рульку.
Присутній підшкірний шар жиру. Підходить для запікання, фаршу, смаження, тушкування. Можна приготувати: рулет, шніцелі, жарке, борщі. Часто використовується для виготовлення ковбас.
М’язи з плівкою та жиром. Підходять для варки, запікання, смаження, гриля, копчення. Можна приготувати: супи, борщі, гуляш, жарке.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень