Як помити підлогу, аби не було липкого шару
Дуже часто після завершення генерального чи планового прибирання на підлозі залишається липкий шар, який псує все враження від чистоти у вашому домі. Найчастішою причиною такого явища стають помилкові дії в процесі прибирання. Аби уникнути такого ефекту, важливо просто знати деякі нюанси та поради щодо правильного прибирання.
Доволі часто господиням здається, що вимити підлогу до повного ідеалу просто неможливо. Дуже швидко після миття паркету повертається бруд і пил. Причина полягає в тому, що ви підсвідомо виконуєте одні й ті самі помилки.
Наприклад, надмірна кількість мийного засобу у воді для прибирання не зробить підлогу чистішою, але точно залишить на її поверхні липкий шар, який потім вдвічі складніше змити. Надлишки побутової хімії осідають на покритті, створюючи ефект бруду.
Ще одна популярна помилка – наливати у воду для очищення підлоги всі засоби, які тільки є у вашому арсеналі. Змішування різного типу побутової хімії може призвести до неочікуваного результату, адже хімія може дати небажані реакції.
Важливим фактором є також температура води. Так, для ефективного очищення та рівномірного розчинення мийного засобу вода має бути теплою. У холодній воді побутовій хімії набагато складніше розчинитись. У результаті на дні утворюється осад, який потрапляє на паркет чи плитку.
Остання порада не є обов’язковою, але багато господинь називають її бажаною. Так, після миття підлоги мийними засобами, рекомендовано промити паркет чи інше покриття чистою водою, аби змити залишки побутової хімії. Так роблять тільки у випадку, якщо рекомендує сам виробник.
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень