Експерти розповіли, як одним махом вивести слимаків і колорадського жука
Ці черевоногі молюски з’їдають все, що трапляється на їхньому шляху. Крім того, слід, який вони залишають після себе, також продовжує руйнувати під собою верхній шар листя та навіть плодів, які мали б зберігатися до самої весни.
Існує п’ять видів захисту рослин від слимаків: мідь, колючі гілки, яєчна шкарлупа, певні рослини та приманки. Давайте по черзі розглянемо кожен вид захисту.
Давно помітили, що слимаки не переносять контакту з міддю. Річ у тім, що коли таке відбувається, то молюск відчуває на собі щось на кшталт шоку від ураження електричним струмом. А раз так, то є сенс прокласти мідну стрічку, або мідну сітку, створюючи бар’єр для рослин.
Найпростішим народним способом захисту є огорожа рослин колючим гіллям. Розкладіть чагарники навколо рослин як бар’єр і слимаки не зможуть дістатися ласощів.
Звичайна яєчна шкарлупа може зіграти роль бар’єра. Вона так, як і гострі гілки не пропустить шкідників до рослин. Оскільки слимаків найбільше буває навколо основи рослини, той розкласти шкарлупу потрібно теж навколо основи.
А ще рослини, які не переносять слимаки. Це ті, що виділяють пряні аромати, які відлякують таких гостей, як слимаки. Що ж то за рослини? Перше місце серед них займає полин, за нею — розмарин, аніс та фенхель.
Тому посадіть такі рослини у себе на городі, не пожалкуєте. Далі по ефективності можуть бути приманки. Їх роблять таким чином, щоб слимаки забралися туди, а ви, як побачите, що їх зібралося досить багато, зберіть та позбудьтеся них.
Приманками може бути, на приклад, купа листя салату у вологому куточку городу, старий кусок шиферу або товста чорна плівка.
Тепер ви знаєте, що робити. Хай щастить!
Наш сайт використовує cookies для персоналізації рекламних оголошень